10° Parçalı bulutlu

06 CHP 577 rengi ve plakası dikkatleri topluyor.

06 CHP 577 rengi ve plakası ile Trabzon’da gözleri üzerine çeken Murat 131 araç meraklıları peşine düşürdü. 06 CHP 577 plakası ve rengi ile Trabzon’da gözleri tüm dikkatleri üzerine çeken Murat 131 marka araç meraklılarını peşine düşürdü. Eski model araçları toplayıp modifiye eden Trabzonlu F.B isimli genç işinden zevk aldığını belirterek, (Murat 131) aracının şuan […]
Gündem - Ağustos 14, 2021 12:26 pm A A

06 CHP 577 rengi ve plakası ile Trabzon’da gözleri üzerine çeken Murat 131 araç meraklıları peşine düşürdü.

06 CHP 577 plakası ve rengi ile Trabzon’da gözleri tüm dikkatleri üzerine çeken Murat 131 marka araç meraklılarını peşine düşürdü.
Eski model araçları toplayıp modifiye eden Trabzonlu F.B isimli genç işinden zevk aldığını belirterek, (Murat 131) aracının şuan ki haliyle bile dikkatleri üzerine çekebiliyorsa toplanınca neler olacağını kendilerininde merak ettiğini söyledi.

Eski model araçları toplayarak modifiye etmenin çok önemli bir konu olduğunu belirten F.B ” Ben bildim bileli eski arabalara aşığım. Gücümün yettiğince alır, toplar, modifiye eder ve bir süre sonra satarım. Bu benim zevkim. benim gibi zevk sahipleri benim gibi modifiye edemez ancak toplanmış ve modifiye edilmiş aracı görünce satın almak ister. Elbette her zevkin bir bedeli vardır. Parayı veren düdüğü çalar.

Murat 131 aracım henüz modifiye edilmediği halde insanlar parmakla gösteriyor meraklıları satın almak istiyor. Özellikle 06 CHP 577 plakası ve rengi ile göz kamaştırıyor.” diyerek, “zevkim ve keyfim için arabayı topluyorum.. Marifet hazır alıp binmek değildir asıl marifet nostalji arabayı toplamaktır.” dedi.

Bu haber 236 kez okundu.
Gündem - 12:26 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.