11° Parçalı bulutlu

AFAD: Kastamonu’da 49, Sinop’ta 9, Bartın’da 1 işi yaşamını yitirdi

Resmi açıklamalara göer sel felaketinde yaşamını yitirenlerin sayısı 59’a ulaştı Batı Karadeniz’de yaşanan sel felaketinde can kaybı artıyor. AFAD’dan yapılan son açıklamaya göre, Kastamonu’da 49, Sinop’ta 9, Bartın’da 1 işi yaşamını yitirdi. Bugün Kastamonu’da İnebolu Başsavcılığı, sel felaketinde yıkılan bir binanın müteahhidi hakkında gözaltı kararı vermişti. Başsavcılık tarafından yapılan açıklamada “Yapılacak teknik inceleme ve bilirkişi raporları doğrultusunda […]
Gündem - Ağustos 15, 2021 9:52 am A A

Resmi açıklamalara göer sel felaketinde yaşamını yitirenlerin sayısı 59’a ulaştı

Batı Karadeniz’de yaşanan sel felaketinde can kaybı artıyor. AFAD’dan yapılan son açıklamaya göre, Kastamonu’da 49, Sinop’ta 9, Bartın’da 1 işi yaşamını yitirdi.

Bugün Kastamonu’da İnebolu Başsavcılığı, sel felaketinde yıkılan bir binanın müteahhidi hakkında gözaltı kararı vermişti.

Başsavcılık tarafından yapılan açıklamada “Yapılacak teknik inceleme ve bilirkişi raporları doğrultusunda gereğine tevessül edilecek olup yıkılan bir binanın müteahhidi hakkında gözaltı kararı verilmiştir. Ayrıca ölen vatandaşlarımızın kimlik tespit çalışmaları ile ölü muayene ve otopsi işlemleri de devam etmektedir.” denilmişti.

Bu haber 290 kez okundu.
Gündem - 9:52 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.