Ağustos Ayında Paranormal Olaylar DocuBox HD Ekranlarında

Ağustos ayında DocuBox HD ekranlarında izleyeceğimiz Mazi Avcıları (The Past Hunters) ekibi, İngiltere’nin paranormal aktivite lokasyonlarında gizemli olayların izini sürüyor.
Kültür & Sanat - Ağustos 20, 2021 10:00 am A A

Ağustos ayında DocuBox HD ekranlarında izleyeceğimiz Mazi Avcıları (The Past Hunters) ekibi, İngiltere’nin paranormal aktivite lokasyonlarında gizemli olayların izini sürüyor. 

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan belgesel kanalı DocuBox HD, ilginç yapımlarıyla muhteşem deneyimlerin kapısını açıyor. Ağustos ayında DocuBox HD ekranlarında izleyeceğimiz Mazi Avcıları (The Past Hunters) ekibi, İngiltere’nin paranormal aktivite lokasyonlarında gizemli olayların izini sürüyor. Psişik medyum becerilerini, paranormal araştırma ekipmanları ile birlikte kullanan ekip, ruhlar dünyasının varlığını kanıtlamaya çalışıyor.

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 1: Bulkeley Oteli (The Past Hunters – Bulkeley Hotel, S1 Ep 1)

22 Ağustos Pazar, Saat 19:00

Kraliçe Victoria’nın eski evi, bugün Bulkeley Oteli olarak hizmet veriyor. Konuklar ve personel, birçok kez ruh gördüklerini ve otelin ev sahipliğini yapmakta olduğunu iddia ediyorlar. Doğaüstü olayların resmi olarak ilk kez belgelenmesine tanık olun.

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 4: Mill Street Kışlası (The Past Hunters – Mill Street Barracks, S1 Ep 4)

23 Ağustos Pazartesi, Saat 20:30

1861'de inşa edilen Mill Street Kışlası, zengin tarihi  boyunca silahlı kuvvetlerin birçok kolunu ağırladı. Diğer birçok kışla gibi, aynı zamanda bir morg olarak kullanılmış olması, bu kadim yapıyı doğaüstü olaylar için önemli bir yer haline getiriyor.

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 7: Jilet Ruddock'un Evi (The Past Hunters – Razor Ruddock's Home, S1 Ep 7)

27 Ağustos Cuma, Saat 18:00

Futbol efsanesi ve TV yıldızı Neil "Jilet" Ruddock'un, hayaletli olduğu söylenen evini ziyaret ediyoruz. Hayaletler özellikle onun evine mi dadandılar? Yoksa bu hayaletler ona mı bağlı?

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 9: Whitby Hall (The Past Hunters – Whitby Hall, S1 Ep 9)

28 Ağustos Cumartesi, Saat 18:00

1800'lerin başında bir idari merkez olarak inşa edilen Whitby Hall, günümüzde halka açık bir park ve sanat merkezi olarak hizmet veriyor. Personel çok fazla gürültü duyduklarını ve aralarında başka bir varlık olduğunu hissettiklerini iddia ediyor, ancak bu konu hiç araştırılmadı, bugüne dek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kültür & Sanat - 10:00 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER