Ağustos Ayında Paranormal Olaylar DocuBox HD Ekranlarında

Ağustos ayında DocuBox HD ekranlarında izleyeceğimiz Mazi Avcıları (The Past Hunters) ekibi, İngiltere’nin paranormal aktivite lokasyonlarında gizemli olayların izini sürüyor.
Kültür & Sanat - Ağustos 20, 2021 10:00 am A A

Ağustos ayında DocuBox HD ekranlarında izleyeceğimiz Mazi Avcıları (The Past Hunters) ekibi, İngiltere’nin paranormal aktivite lokasyonlarında gizemli olayların izini sürüyor. 

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan belgesel kanalı DocuBox HD, ilginç yapımlarıyla muhteşem deneyimlerin kapısını açıyor. Ağustos ayında DocuBox HD ekranlarında izleyeceğimiz Mazi Avcıları (The Past Hunters) ekibi, İngiltere’nin paranormal aktivite lokasyonlarında gizemli olayların izini sürüyor. Psişik medyum becerilerini, paranormal araştırma ekipmanları ile birlikte kullanan ekip, ruhlar dünyasının varlığını kanıtlamaya çalışıyor.

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 1: Bulkeley Oteli (The Past Hunters – Bulkeley Hotel, S1 Ep 1)

22 Ağustos Pazar, Saat 19:00

Kraliçe Victoria’nın eski evi, bugün Bulkeley Oteli olarak hizmet veriyor. Konuklar ve personel, birçok kez ruh gördüklerini ve otelin ev sahipliğini yapmakta olduğunu iddia ediyorlar. Doğaüstü olayların resmi olarak ilk kez belgelenmesine tanık olun.

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 4: Mill Street Kışlası (The Past Hunters – Mill Street Barracks, S1 Ep 4)

23 Ağustos Pazartesi, Saat 20:30

1861'de inşa edilen Mill Street Kışlası, zengin tarihi  boyunca silahlı kuvvetlerin birçok kolunu ağırladı. Diğer birçok kışla gibi, aynı zamanda bir morg olarak kullanılmış olması, bu kadim yapıyı doğaüstü olaylar için önemli bir yer haline getiriyor.

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 7: Jilet Ruddock'un Evi (The Past Hunters – Razor Ruddock's Home, S1 Ep 7)

27 Ağustos Cuma, Saat 18:00

Futbol efsanesi ve TV yıldızı Neil "Jilet" Ruddock'un, hayaletli olduğu söylenen evini ziyaret ediyoruz. Hayaletler özellikle onun evine mi dadandılar? Yoksa bu hayaletler ona mı bağlı?

Mazi Avcıları Sezon 1, Bölüm 9: Whitby Hall (The Past Hunters – Whitby Hall, S1 Ep 9)

28 Ağustos Cumartesi, Saat 18:00

1800'lerin başında bir idari merkez olarak inşa edilen Whitby Hall, günümüzde halka açık bir park ve sanat merkezi olarak hizmet veriyor. Personel çok fazla gürültü duyduklarını ve aralarında başka bir varlık olduğunu hissettiklerini iddia ediyor, ancak bu konu hiç araştırılmadı, bugüne dek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kültür & Sanat - 10:00 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  Aynı Anda iki projeyle ekranlarda
  Kasaba Doktoru’ndaki Berna karakteriyle gönüllere taht kuran Banu Karagöz, Tabii’de yayınlanan iki dönem projesiyle yeniden kamera karşısına geçti.
 • 02
  Özel sporcular Türkiye Şampiyonasına gidiyor
  Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli’yi temsil edecek özel sporcular, düzenlenen turnuvada belirlendi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli’yi temsil edecek atletizm, gülle ve cirit atma sporcularının belirlendiği turnuva İzmit Atletizm pistinde düzenlendi.
 • 03
  KO-MEK Dilovası ilçe sergisi açıldı
  12 ilçede 12 ayrı sergi düzenleyerek el emeği göz nuru ürünleri sergileyen KO-MEK Dilovası ilçe sergisinin açılışını vatandaşların yoğun katılımı ile yaptı.
 • 04
  Ankara Üniversitesinde Depremden Etkilenen İllerin Türküleri Yankılandı
  Ankara Üniversitesinde, 6 Şubat tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin açtığı yaraların sarılmasına destek olmak amacıyla tüm repertuvarı felaketten etkilenen illerin türkülerinden oluşan “Deprem Özel Konseri” düzenlendi.
 • 05
  Başkan Büyükekşi Akademi Ziyaretlerine Çaykur Rizespor ile Devam Etti
  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Altyapı Akademileri Projesi kapsamında Altyapı Akademilerinde Türkiye Modeli oluşturmak ve sürdürebilmek adına gerçekleştirdiği kulüp akademileri ziyaretlerine bir yıl aradan sonra Süper Lig’e yükselen Çaykur Rizespor ile devam etti.
 • 06
  Küçüklerden mesaj dolu çizgiler
  Nilüfer Belediyesi Karikatür Atölyesi’nde bir dönem daha başarıyla tamamlandı.
 • 07
  “Rusya- İslam Dünyası: Kazanforum 2023" 16. Uluslararası Ekonomi Forumu Kazan'da Düzenlendi
  Rosatom Orta Doğu ve Kuzey Afrika Direktörü ve Bölge Başkan Yardımcısı Alexander Voronkov: “Nükleer enerji, ekolojik olması, enerji üretmesi ve ekonomik faydaları bakımından benzersiz” “Akkuyu NGS, tek başına ülkenin elektrik ihtiyacının yaklaşık %10’unu karşılayacak ve atmosfere salınan karbondioksit miktarını yılda yaklaşık 18 milyon ton azaltacak” Rusya Federasyonu’na bağlı Tataristan Cumhuriyeti’nin başkenti Kazan’da “Rusya-İslam Dünyası: Kazan Forum 2023” başlıklı 16.
 • 08
  ''Dostlarla Akşam Yemeği'' Haziran Sonuna Kadar Her Çarşamba House OF Performance HoP' da
  House of Performance (HoP)’ın kendi prodüksiyonu olan ve Genel Sanat Yönetmeni   Özen Yula’nın yönettiği, Yazar Donald Margulies’in yazdığı, Özge Borak, Ahmet Tansu Taşanlar, Derya Artemel ve Ümit Kantarcılar’ın oynadığı ”Dostlarla Akşam Yemeği” adlı oyun, 17 Mayıs’ta prömiyer yaparak oldukça ilgi gördü.