16° Parçalı bulutlu

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

“Cumhuriyetimizin ve bağımsızlığının sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 102’inci yılını ve cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.
Gündem - Nisan 23, 2022 3:30 pm A A

“Cumhuriyetimizin ve bağımsızlığının sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 102’inci yılını ve cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

 

Tarihinde pek çok zorluk atlatan ve milletimizden aldığı güç ile tüm zorlukların üstesinden gelen Gazi Meclisimiz, kurulduğu günden bu yana Mustafa Kemal Atatürk’ün “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözünü düstur edinerek milletini temsil etmiştir. Bizler için önemi büyük olan bu kıymetli gün Cumhuriyetimizin Kurucusu, İstiklal Savaşımızın Baş Komutanı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından yalnızca Türk çocuklarına değil tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Bizler bugün gerek günlük yaşantımızda, gerek meslek hayatımızda, gerekse siyaseten üstlendiğimiz görevlerde yürüttüğümüz çalışmalarda en kıymetli hazinemiz çocuklarımıza daha güçlü bir Türkiye bırakmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile yarının büyükleri, kıymetli çocuklarımıza söylemek isterim ki, sizler en zor günlerde dahi dünyamızı güzelleştiren, devam etmemiz için bize güç ve umut veren en kıymetli hazinemizsiniz. Yarının büyükleri olan sizler gün geldiğinde ülkemiz ve aileniz için farklı görevler alacak, bilim insanı, öğretmen, çiftçi, sanatçı, hukukçu, mühendis, işçi, politikacı, iş insanı olacaksınız. Üstlendiğiniz görev her ne olursa olsun en iyisini yapacak ve sizden sonraki nesiller için saflığınız ve temizliğinizle daha adil, daha huzurlu ve daha güzel bir dünyayı inşa edeceksiniz.

 

Bir kere daha siz değerli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kuruluşun ve kurtuluşun tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem - 3:30 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  İletişim Başkanı Altun’dan “İsveç, NATO’ya katılmak için Türkiye’nin endişelerini gidermek zorunda” mesajı
  İletişim Başkanı Altun: “Terör örgütleri konusunda yeterince kararlı bir pozisyon alamamış ülkelerin üyeliğine olumlu yaklaşılması düşünülemez.” Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsveç’te yayımlanan Expressen gazetesinde kaleme aldığı makalede, İsveç’in NATO üyeliğine ilişkin değerlendirmelerde bulundu: “İsveç’in NATO’ya katılımı, Türkiye’nin bu haklı endişeleri giderilmediği müddetçe mümkün olmayacaktır. Bir saldırı durumunda NATO’nun en büyük ikinci ordusunun sizleri savunmasını […]
 • 02
  Hekim Göçü ! (Özel Haber)
  Hekim Göçü ! Haklarını alamadıkları gerekçesiyle 17-18 Mayıs tarihlerinde iş bırakan hekimler, ülkede gündeminin birinci sırasına yerleşti. Twitter #SağlıkÇöktüDoktorGöçtü etiketi ile yıkıldı !  Hekimlerin ve sağlık personelinin başlattığı eylem süreci devam ederken, kamudan istifa eden ve yurt dışına giden hekim sayısı da her geçen gün artıyor ! İşte hekim hakları ile ilgili atılan twitler Şehirler arası […]
 • 03
  CHP’den SADAT Önergesi: “Kamu Kurumlarıyla İlişkileri Açıklığa Kavuşmalı”
  Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç, SADAT’ın faaliyetlerinin araştırılması ve seçim güvenliğini sağlayacak önlemlerin belirlenmesi için TBMM’de araştırma komisyonu kurulmasını istedi. Araştırma önergesinin gerekçesinde, “Suriye’deki iç savaş ve iç karışıklık sürecinde ve bu ülkeden Türkiye’ye yaşanan sığınmacı akınında büyük rol oynadığı belirtilen bu şirketle, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, Cumhurbaşkanlığı’nın, Genelkurmay Başkanlığı’nın, […]
 • 04
  CHP Lideri Kılıçdaroğlu: “Erdoğan, ‘SADAT’la Alakam Yok’ Demişsin; Tanıştırayım, Solundaki 6. Kişi SADAT’ın Kurucusu”
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Erdoğan ‘SADAT ile alakam yok’ demişsin. Tanıştırayım, devlet sırlarının konuşulduğu toplantıda solundaki 6. kişi SADAT’ın kurucusu…” dedi. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü TBMM grup toplantısında; “SADAT’ın yöneticileriyle yakından uzaktan hiçbir alakam olmadığı halde bunu bizim kullandığımız darbeci bir oluşum olduğunu söyleyecek kadar bu başkan terbiyesizleşiyor” diye konuştu. Bunun […]
 • 05
  Burhaniye Müzesi Büyük İlgi Gördü
  18 Mayıs Müzeler günü dolayısıyla Burhaniye Belediyesi Kuvva-i Milliye Kültür müzesi ziyaretçi akınına uğradı.
 • 06
 • 07
  ‘Suveyda’ Filmi Ücretsiz Halk Gösteriminde İzleyicisiyle Buluştu
  Nevşehir Belediyesi, 1930'lu yıllarda hafız olmaya çalışan bir çocuğun gözünden Türkiye'nin bir döneminde yaşananları ele alındığı Suveyda Filmi’ni, Nevşehirlilerle buluşturdu.
 • 08
  Prof. Dr. Türkan Saylan Ölümsüzlüğünün 13. Yılında Mezarı Başında Anıldı
  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)’nin Unutulmaz Genel Başkanı Prof.