AKP’li Zeynep Gül Yılmaz’dan polise hakaret

Gündem - Ağustos 22, 2021 6:43 pm A A

AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın Türk polisine “şerefsiz” görüntüler ortaya çıktı.

Mersin Erdemli’de aracı durdurulan AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz‘ın Türk polisine hakaret ettiği görüntüler ortaya çıktı.

“BANA ADINI VERİR MİSİN ŞEREFSİZ”

Görüntülerde Zeynep Gül Yılmaz’ın trafik polisine “Uzaklaş, içeriye çemkiriyorsun. Tükürük geliyor içeriye. Senin adın ne, kim ihbar ediyor arabamı. Böyle terbiyesizlik mi olur. Ne zaman Erdemli’ye gelsem bu pislikle uğraşıyorum. Bana adını verir misin sen. Şerefsize bak” dediği görüldü.

 

Olayı daha önce gündeme getiren CHP’li Ali Mahir Başarır, AKP’li Zeynep Gül Yılmaz’ın olayı yalandığını ifade ederek şunları söyledi:

Mersin Erdemli’de bir polis uygulaması sırasında Mersin AKP Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz iki polisimize hakaret etmişti.

Bu milletvekili bu anları yalanladı. İki polisimiz açığa alındı. Bugün bir utanç görüntüsünü, AKP’nin gerçek yüzünü göreceksiniz. Evet, üzülerek söylüyorum AKP’li vekil Türk polisine “şerefsiz” ifadelerini kullanıyor. Arabamdan uzak dur tükürüklerin geliyor diyor. Mersin’in Erdemli ilçesi için “Her geldiğimde bu pislikle karşılaşıyorum” diyor. Buradan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sesleniyorum. Bu görüntülerden utanmayacak mısınız. Herhangi bir partili söyleseydi dünyayı yıkmıştınız. Yandaş basınınız linç etmişti. Şerefli Türk polisine “Şerefsiz” diyen bu vekil için ne yapacaksın Erdoğan” dedi.

Gündem - 6:43 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER