Ali Koç FB Token ile İlgili Steve TV’ye Konuştu

Steve TV, Fenerbahçe Spor Kulübünün Token’ı FB'nin Bitfinex’de Listenmesini Özel Videoyla Paylaştı!   Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Token’ı FB, ilk uluslararası borsa olarak seçtiği Bitfinex’de 19:07 tarihinde listelenmeye başladı.
Spor - Temmuz 29, 2022 8:40 am A A

Steve TV, Fenerbahçe Spor Kulübünün Token’ı FB'nin Bitfinex’de Listenmesini Özel Videoyla Paylaştı!

 

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Token’ı FB, ilk uluslararası borsa olarak seçtiği Bitfinex’de 19:07 tarihinde listelenmeye başladı. Steve TV, konunun nabzını tuttuğu içeriği seyircileriyle buluşturdu. 

 

Çarpıcı konuları ve dikkat çeken yeni transfer ismi Melis Hazal Karagöz ile önemli bir dönüşüme imza atan Steve TV, dünyada ve ülkemizde yaşanan aktüel haberleri de farklı içeriklerle izleyicisiyle buluşturuyor. 

 

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Token’ı FB’nin ilk uluslararası borsa olarak seçti. Bitfinex’de Dünya Fenerbahçeliler Günü olan 19 Temmuz’da listelenmeye başlamasından önce Sakarya yollarına düşen Steve TV ekibi, Hull City ile oynanan hazırlık maçında takımla ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile buluşarak konunun nabzını tuttu.

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç: “Bitfinex, uluslararası borsalarda yer almak adına atmak istediğimiz bir ilk adım.”

 

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kripto piyasaları açısından zor bir yıl yaşansa da yılın geri kalanında ve 2023’de pozitif gelişmeler beklediği belirterek, Fenerbahçe Token FB’nin, orijinal değerini koruduğuna dikkat çekti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Spor - 8:40 am A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER