Anadolu Efes Mavi Sahne Oyunları Üniversite Öğrencilerine 30 TL

Kültür-sanatı 35 yıldır kesintisiz olarak destekleyen Anadolu Efes, hayatla dolan her anı sanatla zenginleştirmeye devam ediyor.
Kültür & Sanat - Ağustos 2, 2022 10:20 am A A

Kültür-sanatı 35 yıldır kesintisiz olarak destekleyen Anadolu Efes, hayatla dolan her anı sanatla zenginleştirmeye devam ediyor. Şirketin 2018 yılında sanatın sürdürülebilir ve erişilebilir olması amacıyla kurduğu Mavi Sahne Platformu kapsamında üniversite öğrencileri, her çarşamba DasDas Atölye’deki oyunları 30 TL’ye seyrediyor. Mavi sahne ayrıca, yeme içme ve eğlence mekanlarında da “Pub-Up Mavi Sahne” projesiyle sanatseverler ile buluşuyor. Oyuncu Berkay Ateş ve konuklarının ‘Yazarlar Ormanı’ konseptiyle gerçekleştirdikleri gösterimler, izleyicilerine farklı bir sanat deneyimi yaşatıyor. Pub Up Mavi Sahne etkinliklerine giriş ise tamamen ücretsiz.  

 

İçinde bulunduğu topluma değer katmayı öncelikleri arasına alan Anadolu Efes, 35 yıldır kültür sanata kesintisiz destek veriyor. Şirket, 2018 yılında sahne bulmakta zorlanan alternatif tiyatro topluluklarını desteklemek ve başta üniversite öğrencileri olmak üzere tüm tiyatroseverler için sanatı erişilebilir kılmak amacıyla Mavi Sahne Platformu’nu kurdu. Anadolu Efes Mavi Sahne, çarşamba günleri DasDas’da sergilenen oyunları üniversite öğrencilerine, 30 TL’ye seyretme imkânı sunuyor.  

 

Anadolu Efes’in, Mavi Sahne kapsamında Oyuncu Berkay Ateş ile başlattığı, “Pub-Up Mavi Sahne” projesi ise, izleyicilere farklı bir sanat deneyimi yaşatıyor.  Yeme-içme ve eğlence mekânlarında, Yazarlar Ormanı konsepti ile yer alan etkinliklere giriş ise tamamen ücretsiz.  Pub Up Mavi Sahne  bugüne kadar İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Antalya’da 5 ayrı mekânda gerçekleşti.  Etkinlikler farklı şehirlerdeki mekânlarda sanatseverlerle buluşmaya devam edecek. 

 

Anadolu Efes Mavi Sahne, DasDas Ağustos Programı:

3 Ağustos – Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet

17 Ağustos – Feramuz Pis 

24 Ağustos – Bir İhtimal Daha Var 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kültür & Sanat - 10:20 am A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  TOBB İle Mesleki Eğitim
  Tobb İle Mesleki Eğitim Merkezleri Alanında İş Birliği Mesleki Eğitim Merkezleri İş Birliği Protokolü, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen törenle imzalandı. Kapsama alınan oda ve borsa üyesi işletmelerle mesleki eğitim merkezlerinin eşleştirilmesine yönelik protokolün imza töreninde konuşan Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, mesleki […]
 • 02
 • 03
  Karşıyaka’da Aşure Buluşması
  Karşıyaka Belediyesi’nin geleneksel Aşure Günü etkinliği, Bahçelievler Sancar Maruflu Sivil Toplum Yerleşkesi’nde yoğun katılımla gerçekleşti.
 • 04
  Bağcılarlı sporcular İslami Dayanışma Oyunları’na damga vurdu
  İlk üç sıra Bağcılar’ın oldu Konya’da düzenlenen ve 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun katıldığı 5.
 • 05
  Bingöl Müteahitler Birliğinden Ortak Açıklama
  Bingöl Müteahhtitler Birliği Başkanı Murat Bürlükkara ve Başkan yardımcıları Muhittin Bukan,Metin Günay’dan Ortak basın açıklaması Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bingöl’de de inşaat maliyetleri yükseldi. Artan maaliyetler üstünde kentte satılan konutlar çok sayıda ev hayali ile kalan yurttaşın hayal kırıklığına uğramasına sebep oldu. Bu konularda bir değelendirme yapan Bingöl Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bürlükkara yaptığı açıklama […]
 • 06
  Kral Şakir Aydın Tekstil Park’ta Çocuklarla Buluştu
  Aydın Büyükşehir Belediyesi, Tekstil Park’ta her gün binlerce Aydınlının bir araya geldiği etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.
 • 07
  Zeytinli Rock Festivali yasaklandı
  Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığı, Zeytinli Rock Festivali’ni ‘kamu güvenliği ve sağlığı, toplumun huzuru, çevrenin korunması’ bahanesiyle yasakladı. Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığı, 17-21 Ağustos 2022 tarihlerinde yapılması planlanan ve biletleri günler öncesinden satışa çıkan Zeytinli Rock Festivali’ni yasakladı. Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş imzasıyla yayınlanan yasak kararında, “Vatandaşlarımız tarafından yapılan yoğun şikâyet ve yakınmalar göz önüne alınarak, kamu güvenliği ve […]
 • 08
  Aydın Büyükşehir Belediyesi Vatandaşlara Aşure İkram Etti
  Aydın Büyükşehir Belediyesi, Muharrem ayıyla birlikte her yıl geleneksel olarak yaptığı aşure ikramlarını, bu yıl da Aydın’ın tüm ilçelerinde gerçekleştiriyor.