16° Parçalı bulutlu

Aslı Güder “Bu Bana Verilmiş Bir Yetenek”

Ünlü astrolog ve spiritüel danışman Aslı Güder, MAG yazarlarından Sinem Yıldırım’a verdiği röportajda hayatına ve deneyimlerine dair önemli detayları paylaştı, astroloji yorumlarında bulundu.
Gündem - Ocak 12, 2022 2:00 pm A A

Ünlü astrolog ve spiritüel danışman Aslı Güder, MAG yazarlarından Sinem Yıldırım’a verdiği röportajda hayatına ve deneyimlerine dair önemli detayları paylaştı, astroloji yorumlarında bulundu. 

 

Öngörüleri ve yorumları ile dünyaca ünlü bir isim olan astrolog ve spiritüel danışman Aslı Güder, MAG yazarlarından Sinem Yıldırım’a çok özel açıklamalarda bulundu. 

Röportajına öngörülerinin nasıl hep doğru çıktığı sorusunu cevaplayarak başlayan Aslı Güder “Ben tamamıyla durugörü yapıyorum ve cevaplarım kalemime geliyor. Aslında kartlar, fincanlar, rakamlar, yıldızlar hepsi sadece birer araç” ifadeleriyle yanıt verdi. Aynı zamanda duru görüler görmeye yedi-sekiz yaşlarında başladığını söyleyen Güder “Yedi-sekiz yaşlarında rüyalar görmeye başladım. Anneme anlatıyordum, yaşıyorduk. Sonraki zamanlarda annem bana sorular sormaya başladı ve bendeki bu durumu daha da açmış oldu bence. İlk zamanlar sadece kardeşlerim hasta olduğu için süt, arı sütü ve polen karşılığı yapıyordum bu işi” açıklamasında bulundu.

Gördüklerinin gerçek çıkmaya başlamasından ilk başta ürktüğünü belirten Aslı Güder “Annem de ürkmüş olmalı ki beni cami hocasına götürmüştü. O da: “Kızı rahat bırakın, Rabbim’in ona hediyesi. Duru görüşü var.” demişti ve annem de ben de rahatlamıştık. Sonrasında hoşuma gitmedi diyemem tabii ama bununla yaşamak oldukça zor takdir edersiniz ki…” açıklamasında bulundu. Sizce bu geliştirilebilecek olan bir yetenek mi? Evetse neler yapılabilir? Sorusuna cevap veren Güder, içsel huzurun önemine dikkat çekti: “Şöyle; bence hoşgörü, kendi içine dönmek, affetmek, bağışlamak çok önemli. Hem yeteneklerinizi arttırıyor hem de sizi daha huzurlu kılıyor. Aslında hayatın şifresi; sevgi, insanın gelişme derecesi, kendi ile ilgili gerçekleri kabul edebilmesi ile doğru orantılıdır. Ben de bunu başarabildim bence” ifadelerini kullandı.

Yaşanacak üzücü olayları önceden görebilmenin psikolojisini nasıl etkilediğinden bahseden başarılı astrolog ve spiritüel danışman “Tabii ki öncesinde hissetmek kolay olmuyor ancak bir süre sonra alışıyorsunuz çünkü olacağın önüne izniniz varsa geçiyorsunuz ya da olması gereken oluyor ve kader diyorsunuz. Sanırım bunu çözdüm” açıklamasında bulundu. Bu yeteneğinizden memnun musunuz? Keşke bilmeseydim dediğiniz hiç oldu mu? Sorusuna ise “Bu bana verilmiş bir yetenek” şeklinde cevap veren Aslı Güder “Kimseye kaldıramayacağı bir yük verilmiyor. Bu nedenle şikâyetim yok” dedi.

2022 yılına dair öngülerini MAG’a verdiği röportajda anlatan spiritüel danışman ve astrolog Aslı Güder’in; dünya ve Türkiye gündemine dair detaylı yorumları ve burçlara özel açıklamaları MAG Ocak sayısında sizlerle.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem - 2:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör’e Anlamlı Ziyaret
  Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Belediyesi’ni Ayça Haberleşme ve Yayıncılığa bağlı A Haber Ajansının Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda Dünya Basın Federasyonu Üyesi olan ve Alaattin Çakıcı’nın da baş danışmanlığını yapan Gazeteci Ferhat Aydoğan ziyaret etti. Aydoğan Burdur ilinde bir dizi ziyaretlerde bulunarak Kzızılkaya beldesine geldi. Aydoğan Burdur’un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Belediye başkanı İlkay […]
 • 02
  Büyükşehir, Tipide Mahsur Kalan Vatandaşların Yardımına Koştu
  Van Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kentte etkili olan kuvvetli fırtına ve tipide mahsur kalan 100’lerce araç ve vatandaşı kurtarmak için var gücüyle çalışıyor.
 • 03
 • 04
  ASAT’ta işçiyi sevindiren sözleşme
  Antalya ASAT Genel Müdürlüğü ve DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası Antalya Şubesi arasında 2 bin 95 işçiyi kapsayan 3 yıllık toplu iş sözleşmesi imzalandı.
 • 05
  Kar tatili olan iller belli oldu!
  Yoğun kar yağışı nedeniyle 8 ilde okullar tatil edildi… Valilikler açıklamayı peş peşe yaptı… İşte kar tatili olan iller… ADIYAMAN Önceki akşam sadece taşımalı eğitime 1 gün ara verilmesine karar veren Adıyaman Valiliği, bugün eğitim ile ilgili yeni bir karar aldı. Salı ve Çarşamba günü tüm ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiği açıklandı. Adıyaman […]
 • 06
  Motorine zam İşte il il motorin fiyatları!
  Dolar yükselince artan motorin fiyatlarına dolar düşse de zam gelmeye devam ediyor. Son olarak motorine 52 kuruşluk bir zam daha geldi. İşte il il motorin fiyatları… Dolar yükselince artan motorin fiyatlarına dolar düşse de zam gelmeye devam ediyor. Son olarak motorine 52 kuruşluk bir zam daha geldi. İşte il il motorin fiyatları… İşte il il […]
 • 07
  Hrant Dink 15 yıl önce bugün katledildi
  Gazeteci Hrant Dink, 15 yıl önce bugün, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Cinayeti azmettirenlerin yargılandığı dava ise halen sonuçlanmış değil. Agos gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, 15 yıl önce bugün, çalıştığı gazetenin önünde, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Devlet görevlilerinin planlayıcısı olduğu ortaya çıkan ve 17 yaşındaki saldırganın gerçekleştirdiği cinayetin azmettiricileri ise […]
 • 08
  Sağlıkta Eylem Sürecek
  Sağlıkta Eylem Sürecek. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Genel Yönetim Kurulu toplantısı 15 Ocak 2022 Cumartesi günü Omicron varyantının yaygınlığı ve hava şartları nedeni ile çevrimiçi yapıldı. En kısa sürede eylem kararının açıklanacağı belirtildi. Toplantının pandemi gündeminde, özellikle son yayımlanan ve aşı olmayanlara PCR şartının kaldırılması ile iktidarın pandemi tutumunun iyice çöktüğü, sürecin başından beri etkin bir […]