16° Parçalı bulutlu

Başkan Dilmaç: Halk Gibi Yaşamayanlar Halktan Anlamaz!

Gündem - Nisan 13, 2022 2:37 pm A A

Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammed Dilmaç, TBMM Genel Kurulu’nda konuşan AKP’li Vekillerin market fiyatlarından haberdar olmamasını çok sert eleştirdi. Başkan Dİlmaç:” İktidar halktan kopuk yaşıyor.”dedi.

“HESABI SANDIKTA SORULACAK”

Başkan Dilmaç konuşmasında;”Artan akaryakıt fiyatları ve yüksek maliyetlerden dolayı, gıda fiyatlarında düzenli bir şekilde artış yaşanıyor. Art arda gelen zamlar sonrası sebze ve meyve almak için pazara giden vatandaşlar ise fiyatlara isyan etmeye devam ediyor. Onca isyana, onca görüntülere rağmen iktidar ise halkı anlamamakta ısrar ediyor.

En kötüsü de Türkiye’den bir haber yaşıyor. Bugün TBMM’de hayat pahalılığı konusu konuşuldu. Milletvekilleri, AKP’li vekillere “Kıl biberin kilosu bile 80 TL” deyince AKP’li Polat Türkmen, “İlk defa duyuyorum” ifadelerini kullandı. Bu cümlesinden de anlaşıldığı üzere AKP’li vekiller hülasa iktidar Türkiye’den bir haber yaşıyor.

Market fiyatlarını bile bilmiyorlar. Biz de bu kişilere enflasyonu, çöpten ekmek toplayan halkı, geçinemeyen vatandaşları anlatıyoruz. Anlamadıklarına şaşırıyoruz. Aslında şaşırmamak gerekiyor çünkü halk gibi yaşamayan asla halkın halinden anlamaz. Ama halk bu sözleri, bu davranışları asla unutmayacak. Biz de unutturmayacağız. Halkla birlikte sandıkta en büyük cevabı verip, ülkenin başına işin ehli bizler geleceğiz.”şeklinde konuştu.

Gündem - 2:37 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER