26° Parçalı az bulutlu

Başkan Kocaman, Turizmcilerle Buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Av.
Gündem - Haziran 14, 2022 12:20 pm A A

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Turizm Derneği Başkanı Kamil Öçbe, dernek yönetim kurulu üyeleri ve Maşukiye bölgesinde hizmet veren turizm işletmecileriyle bir araya geldi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Turizm Derneği Başkanı Kamil Öçbe, yönetimi ve turizm işletmecileriyle bir araya geldi. Yapılan yatırımlar ve desteklerden dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Öçbe “Pandemi sonrasında turizm alanında bölgemizde ciddi bir hareketlenme oldu. Bu dönemi başkanımızın da destekleri ve işbirliği ile en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Kartepemizin turizm potansiyeli çok yüksek. Bizim öncelikli hedefimiz, hizmetlerimizde kalite çıtasını her zaman daha yükseklere çıkarmak. Tüm misafirlerimizi memnun uğurlamak ve tekrar gelmelerini sağlamak. Böylece hem turizm hacmimizi hem de marka değerimizi geliştirip, zenginleştireceğiz.” açıklamasında bulundu.    

 

KARTEPE, KOCAELİ TURİZMİNİN BAŞROLÜDÜR

"Kartepemiz Kocaeli turizminin başrolüdür. Bu içi boş bir söylem değil, aksine Ormanyasıyla, kayak merkeziyle, doğasıyla, sportif organizasyonları ile dolu dolu bir turizm markasıdır" diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman "Turizm, bizim gündemimizin her zaman en ön sıralarında yer verdiğimiz bir başlık. Çünkü Kartepe’nin geleceğinde, hem ekonomik kalkınmasında, hem de marka değeri olarak çok önemli bir misyona sahiptir. Vizyonumuz da, Kartepe’yi ülkemizin en prestijli turizm destinasyonlarından biri haline getirmek. Bu hedef, akşamdan sabaha gerçekleşecek bir durum değil elbette. Bu, ortak akıl, istişare, birlik ve beraberlik içinde yürüteceğimiz uzun soluklu bir maraton, şehrimizin bütün dinamikleri ile işbirliği ve gönül birliği halinde yapacağımız ortak çalışmalar neticesinde, orta ve uzun vadede ulaşılabileceğimiz ve hiçbir zaman bitmeyecek  bir vizyondur. Her birimizin katkısı çok önemlidir. Kartepemizde, taş üstüne taş koyan, sorumluluk alan tüm turizmcilerimize teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemizin Turizm Master Planı çerçevesinde tamamlandıktan sonra Teleferik,  Kuzuyayla Tabiat Parkı, Güzelbahçe gibi projelerimiz ve daha niceleri Kartepe’yi devler liginde  ve dört mevsim en üst sıralara çıkaracaktır. Tahir Başkanımıza bu vizyonu ortaya koyduğu ve her türlü desteği sağladığı için sonsuz teşekkür ediyorum. Heyecanımız, enerjimiz her zamankinden daha yüksek. Kartepe Şampiyonlar Ligi’ne çıkmaya hazırlanıyor. Bunu hep birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem - 12:20 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  Ferhat Aydoğan’dan Osman Baylaz’a Ziyaret
  Türkiye’nin tanınmış iş adamlarından Zaza lakabı ile tanınan aslen Bingöl’lü olan Osman Baylaz’ı Gazeteci Ferhat Aydoğan Ankara’da ziyaret etti. OSMAN BAYLAZ KİMDİR..! Bingöl merkez Mazrafaki’de, iyi bir siyasetçi, kabul gören bir kanaat önderi ve garip gurebanın koruyucusu bir babanın oğlu olarak dünyaya gözlerini açtığında tarih, 1972’ydi. 1980 darbesinde henüz çocuktu ve zorlu geçen çocukluğunda ilkokulu […]
 • 02
  İznik Belediye Başkanlığı tarafından çalışmaları yürütülen Kütüphane ve Gençlik Merkezi açıldı
  Selçuk Mahallesi Kılıçaslan caddesi üzerinde bulunan eski polis lojmanlarının bulunduğu alanda evlerinin yıkımın ardından kazı çalışmaları gerçekleştirildi.
 • 03
  Saray Belediyesi parkları renklendiriyor
  Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe merkezinde bulunan havuz ve parklara renk katıyor.
 • 04
  Aydın Büyükşehir Belediyesi Didim’de Yolları Yeniliyor
  Kentin birçok noktasında eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi, sürücüler ve yayalar için güvenli ve konforlu yollar oluşturmaya devam ediyor.
 • 05
  Van Gölü’ndeki Dip Çamuru Temizliği Devam Ediyor
  Van Büyükşehir Belediyesi, Van Gölü'nü kirlilikten arındırmak amacıyla başlattığı balçık ve dip çamuru temizlik çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor.
 • 06
  Beko: Her yıl 100’e yakın çocuk iş cinayetlerinde ölüyor.
  Çocuk işçilerin ölümüne neden olanların kalbi kurusun!   TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülen Devlet Memurları Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifiyle ilgili söz alan CHP İzmir Milletvekili Kani Beko ‘İşçi sağlığı ve iş güvenliği tedbirlerini almadığınız için iktidarınız boyunca her yıl 2 bine yakın işçi arkadaşımız hayatını, maalesef kaybetti, kaybetmeye devam ediyor.
 • 07
  Aliağa’da Kurbanlıklar Alıcılarını Bekliyor
  Kurban Bayramına kısa bir süre kala Aliağa'da kurulan kurban pazarı, satıcılar ile alıcıları bir araya getiriyor.
 • 08
  Yangınlar Sadece Ormanlara Değil, Yaban Hayatına da Zarar Veriyor
  Marmaris’te başlayan ve Bördübet Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’na da yayılan orman yangını sonrasında yaban hayatı uzmanı Ahmet Emre Kütükçü, “Orman Yangınları Sırasında Yaban Hayvanları İçin Tahliye Planı Yapılsın,   İlkyardım Merkezleri Kurulsun” talebiyle change adresinde bir imza kampanyası başlattı ve kampanyaya 10 binin üstünde imza atıldı.