16° Parçalı bulutlu

Çalışan motivasyonu online eğitimle yükseliyor

Şirketlerde yüz yüze verilen eğitimler dijitale taşındı.
Teknoloji - Ocak 12, 2022 10:20 am A A

Şirketlerde yüz yüze verilen eğitimler dijitale taşındı. Şirketler müşteri, bayi ya da çalışan eğitimleri için online eğitim platformlarını tercih ediyor. Hepsi bir arada eğitim platformu Vedubox, etkileşimi ve verimliliği destekleyen iletişim ortamları sağlıyor.

Online eğitim platformları iş hayatında yaygın olarak kullanılıyor. Bütünleşik platform üzerinden online eğitim ve iletişim çözümleri sunan Vedubox, şirketlerin eğitim için ihtiyaç duyabilecekleri tüm özellikleri bir araya getiriyor. Yüzde yüz bulut teknolojisine sahip Vedubox’ın entegre ve kullanıma hazır canlı eğitim, online sınav, otomatik analiz, raporlama ve sertifikalandırma özellikleri, eğitimin içeriğine, kapsamına, türüne göre yönetilebilecek şekilde kullanıcılara sunuluyor. 

 

Tüm eğitim ihtiyaçları tek platformda 

 

Kişiselleştirilmiş online eğitimler oluşturma imkanı sağlayan Vedubox’ta online toplantı, canlı ders veya webinar düzenleme, içerik yönetme ve güvenli online sınav yapma gibi özellikler bir arada bulunuyor. Farklı departmanlara eğitimler vermek istendiğinde hazır eğitim içerikleri sisteme yüklenerek müşteriye, bayilere veya çalışanlara kolayca eğitim veriliyor. Sistem, başka bir entegrasyona ve ek harcamaya gerek duyulmadan eğitim sürecinin etkili şekilde yönetilmesini sağlıyor. 

 

Şirket kültürüne ve verimliliğe katkı

 

Vedubox’ta eğitimleri kategorilere ayırmak, eğitim içerikleri ile e-eğitimler oluşturarak kullanıcıların erişimine açmak da mümkün. Oluşturulan e-eğitimlere videolarının yanı sıra PDF, Word, VR, AR, infografik, scorm, sunum gibi çeşitli formatlardaki kaynaklar eklenerek çalışanlarda şirket kültürü geliştiriliyor ve sektöre dair güncel bilgiler paylaşılarak verimlilik artırılıyor. Sistemde yoklama, görev, sınav sonuçları ve ilerlemeye dair raporlar alınarak başarılı çalışanlara verilen sertifikalarla çalışan motivasyonu yükseltme olanağı bulunuyor.

 

Eğitim kalitesi artarken maliyetler düşüyor

 

Vedubox’ta birçok modül ve özelliğin birbiri ile entegre olarak çalıştığına vurgu yapan Vedubox Genel Müdürü Bilgin Yazar, “Büyük bir topluluğa online eğitim vermek söz konusu olduğunda bütünleşik, kolay, hızlı ve esnek Vedubox çözümü eğitimin herkese eşit ve etkin şekilde ulaşmasını sağlıyor. Kullanıcı dostu bir ara yüz, kullanıcıların sistemde neler olup bittiğini anlamalarını ve faydayı maksimuma çıkarmayı kolaylaştırıyor. Vedubox şirket müşterilerinin, şirket çalışanlarının, öğrencilerin ve eğitmenlerin bilgiye her zaman en kolay şekilde erişebilmeleri için esnek bir platform olarak dizayn edildi. Vedubox’a yüklenen içerikler, eğitime katılanların istedikleri cihazdan ve istedikleri zaman ulaşabilecekleri şekilde saklanıyor. Eğitim öncesinde, esnasında ve sonrasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü modülün tek platforma bir arada olması kaliteden ödün vermeden, zaman ve paradan tasarruf etmeyi sağlıyor.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknoloji - 10:20 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  Belediye Ekipleri Karla Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor
  Nevşehir Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, şehir içinde ulaşımın aksamaması ve vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 02
  Fuarlar ilk günden yoğun ilgi gördü
  Antalya ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ve 21 Ocak 2022 tarihine kadar sürecek olan '28.
 • 03
  Belediye Ekipleri Buzlanmaya Karşı Solüsyon Çalışması Yapıyor
  Nevşehir Belediyesi, akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı ile birlikte trafikte sürücülerin mağduriyet yaşamaması için yoğun olarak kullanılan yollarda ve ana arterlerde buz solüsyonu uygulaması yaptı.
 • 04
  Buldan: HDP’nin durduğu yer diyalog ve müzakere zeminidir, yalanlarınızın hükmü yoktur
  Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, partimizin haftalık Meclis grup toplantısında yaptığı konuşmada gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Buldan, şunları söyledi: Hrant’ın bize emanet ettiği barışı ve özgür ülke düşünü unutmadık Yarın 19 Ocak, yani Sevgili Hrant Dink’in katledilişinin 15’inci yıl dönümü. Sevgili Ahparig’i saygıyla, sevgiyle ve büyük özlemle anıyorum. Evet, Hrant’sız 15 yıl geçti ama umut dolu […]
 • 05
  Zeynep Yılmazok: Kimdir? kaç yaşında ve aslen nerelidir?
  Zeynep yılmazok aslen Erzurum’lu olup İstanbul doğumlu 38 yaşında 4 çocuk annesi Üsküdar Kuzguncuk’da Cafe Bonbon adınca çok şirin bir mekan işletmecisi. İşletmeyi diğerlerinden ayrı kılan ise tüm ürünlerini kendisi en sağlıklı ve doğal ürünler kullanarak hazırlıyor. Özellikle ev yapımı soslar ve reçellerle kahvaltısı çok ilgi görürken kendi yöresine ait kete ve kadayıf dolmasıda bulunuyor. […]
 • 06
  Öğrencilere Zabıta Mesleği Tanıtılıyor
  Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri, Zabıtası Meslek Tanıtım etkinlikleri kapsamında ilçemizdeki ilköğretim okullarında öğrencilere zabıta mesleğinin tanıtımı, görevi ve zabıtanın sorumluluk alanı gibi konularda bilgilendirmelerde bulundular.
 • 07
  Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı beyaza bürüyen kara karşı çalışma yapıyor
    Sabahın erken saatlerinden itibaren Aydın'da etkisini gösteren şiddetli kar yağışına karşı hazırda bekletilen Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin karla mücadele ekipleri ulaşımın sorunsuz sağlanması için kapanan yollarda çalışma yapmaya başladı.
 • 08
  Balat ek hizmet binası törenle açıldı
  Nilüfer Belediyesi, Balat Mahallesi’ne bölgenin pek çok ihtiyacını karşılayacak bir hizmet binası kazandırdı.