16° Parçalı bulutlu

Çankaya’da Asfalt Sezonu Başlıyor

Çankaya Belediyesi havaların ısınmasıyla birlikte asfalt sezonunu açıyor.
Gündem - Nisan 7, 2022 8:35 am A A

Çankaya Belediyesi havaların ısınmasıyla birlikte asfalt sezonunu açıyor. Her yıl ilçenin asfalt ve kaldırım sorununu çözen Çankaya Belediyesi yıl sonuna dek sürecek asfalt çalışmalarına başlıyor. 

 

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in ‘Çankaya’nın asfalt ve kaldırım sorunu kalmayacak’ sözünden hareketle altyapı çalışmalarına önem veren Çankaya Belediyesi, bahar ayıyla birlikte asfalt sezonunu açtı. 

 

Yakupabdal Mahallesinde yer alan Asfalt Üretim Tesisinde kendi işçisi ile ilçenin ihtiyacı olan asfaltı üreten Çankaya Belediyesi, Aralık ayına dek sürecek asfalt çalışmalarında ihtiyaca göre koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürecek. 

 

BU YIL HEDEF 100 BİN TON 

İlçede yer alan 123 mahalle ve 4 bine yakın sokakta asfalt çalışmalarına devam edecek olan Çankaya Belediyesi 2022 yılı için hedeflediği 100 bin ton asfaltı ilçede kullanacak. 

 

ÇANKAYALILAR İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ 

Gerçekleştirdiği yatırım ve hizmetlerle ilçenin çehresini değiştiren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Vatandaşlarımızın iyi ki Çankaya’da yaşıyorum diyebilecekleri hizmetleri birer birer yerine getiriyoruz. Onların kendilerini rahat, huzurlu ve mutlu hissedecekleri bir Çankaya için tüm çalışma arkadaşlarımızla gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem - 8:35 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER