10° Parçalı bulutlu

Çavuşoğlu: Kabil Büyükelçiliğimiz faaliyetlerini sürdürüyor

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ‘gerekli tedbirleri aldık’ dedi, Kabil’deki büyükelçiliğin faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afganistan’da Taliban’ın başkent Kabil’e girmesinin ardından yaptığı açıklamada “Diplomatik misyonlarımızla ilgili gerekli tedbirleri aldık. Kabil Büyükelçiliğimiz faaliyetlerini sürdürüyor” dedi. Çavuşoğlu “Afganistan’dan ayrılmak isteyen vatandaşlarımız için ilgili kurumlarımızla işbirliği halinde her türlü imkanı sağlayacağız. Gerekli hazırlıklarımız da tamamlandı” ifadesini kullandı.
Gündem - Ağustos 15, 2021 6:15 pm A A

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ‘gerekli tedbirleri aldık’ dedi, Kabil’deki büyükelçiliğin faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afganistan’da Taliban’ın başkent Kabil’e girmesinin ardından yaptığı açıklamada “Diplomatik misyonlarımızla ilgili gerekli tedbirleri aldık. Kabil Büyükelçiliğimiz faaliyetlerini sürdürüyor” dedi.

Çavuşoğlu “Afganistan’dan ayrılmak isteyen vatandaşlarımız için ilgili kurumlarımızla işbirliği halinde her türlü imkanı sağlayacağız. Gerekli hazırlıklarımız da tamamlandı” ifadesini kullandı.

Bu haber 241 kez okundu.
Gündem - 6:15 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.