16° Parçalı bulutlu

Deneyim ve Heyecan Dolu Bir Hafta Sonu: SPX Extreme Weekend

Türkiye’nin 1 numaralı teknik spor mağazası SPX (Sport Point Extreme), geçtiğimiz yıl sporseverlerden yoğun ilgi gören “SPX Extreme Weekend” etkinliklerine 2022’de de devam ediyor.
Spor - Nisan 12, 2022 11:51 am A A

Türkiye’nin 1 numaralı teknik spor mağazası SPX (Sport Point Extreme), geçtiğimiz yıl sporseverlerden yoğun ilgi gören “SPX Extreme Weekend” etkinliklerine 2022’de de devam ediyor. İstanbul Tepe Nautilus AVM'de 15 – 17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek “SPX Extreme Weekend” etkinliğinde misafirleri deneyim ve heyecan dolu bir hafta sonu bekliyor.

 

Workshoplar, eğitimler ve demolar 

Extreme spor branşları başta olmak üzere pek çok spor dalı için teknik giyim malzemeleri ve aksesuarlar sunan SPX, gelenekselleştirmek istediği “Extreme Weekend” için dopdolu bir program hazırladı. Tenis workshop ve eğitimlerinden raket ve kaykay demolarına, chiboard balance workshop’dan kayak & snowboard workshop ve ekipman seçimine kadar farklı temalarda etkinlikler ziyaretçilerle buluşacak. 

 

Etkinliğe özel fiyat avantajları

Sporseverler, yeni sezon ürün lansmanlarını takip edebileceği gibi hafta sonu boyunca etkinliğe özel fiyat avantajlarından da faydalanabilecek. “Extreme Weekend” etkinliğine katılacak olan SPX uzmanları, extreme spor branşları ve ekipmanların özellikleri ile ilgili merak edilen soruları yanıtlayacak. 

 

Extreme sporların adrenalin dolu dünyasına adım atmak ve bu alanda yeni trendleri öğrenmek isteyen sporseverler, “SPX Extreme Weekend” etkinliğinde bir araya gelecek. 

 

Deneyim ve heyecan dolu bir hafta sonuna hazır olun!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Spor - 11:51 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER