20° Parçalı bulutlu

Dijital dönüşüme uyum: Bankosuz Hastanecilik

Her zaman yüksek misafir memnuniyetini hedefleyen Liv Hospital, “Bankosuz Hastanecilik” mobile self check-in uygulaması ile çıtayı yükseğe taşıyor.
Sağlık - Ağustos 27, 2023 9:23 am A A

Her zaman yüksek misafir memnuniyetini hedefleyen Liv Hospital, “Bankosuz Hastanecilik” mobile self check-in uygulaması ile çıtayı yükseğe taşıyor. Uygulama, misafirlerin hastaneye girdiği an itibariyle bankoda beklemeden, “Mobil Check-in” ile ödemesini yaparak direkt doktorunun odasına muayeneye geçmesine imkan tanıyor. 

Sağlık hizmetlerinin her aşamasında, hasta dostu bir ara yüz ile misafirlerinin işlerini basitçe halledebilmesini hedefleyen Liv Hospital, check-in özelliği ile hastaların süreçleri daha hızlı, kolay ve etkili bir şekilde yönetmelerini sağlayacak “Bankosuz Hastanecilik” uygulaması ile sağlık hizmetlerinde dijital dönüşüme uyum sağlıyor.

Liv Hospital’dan içeriye girdiğiniz anda direkt doktorunuzun yanına gitmeniz için sizlere “Bankosuz Hastanecilik” hizmeti sunan Liv Hospital’ın mobile check-in özelliğinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Liv Hospital Mobil App’ini indirmek. 

Bankosuz Hastanecilik” ile randevu alma ve ödeme yapma gibi mobil check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik profilinize girdiğinizde fatura ödemelerinizden tetkik sonuçlarınıza kadar birçok sürece de ulaşabilirsiniz. Mobile check-in ile daha hızlı ve kaliteli tedavi süreci ile zaman tasarrufu sağlayarak, sağlık deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Nasıl uygulanıyor?

Liv Hospital Mobil App’e giriş yapıp, kaydınızı oluşturduktan sonra çok pratik bir şekilde muayene olmak istediğiniz bölümü ve doktoru kolaylıkla seçebileceğiniz ekrandan; doktorunuzun uygun gün ve saatlerini görerek randevunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Sizleri adım adım, kolay ve hızlı bir şekilde ödeme işlemine kadar götürecek olan uygulama ile ister kartınızı kaydederek isterseniz de kaydetmeden ödemenizi güvenli bir şekilde yaparak, işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Tamamlanan randevunuzu takviminize işlediğinizde yaklaşan doktor muayenenizi Liv Hospital’ın mobil uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu haber 12 kez okundu.
Sağlık - 9:23 am A A
BENZER HABERLER