Eğitim HABERLERİ

 • Kemalpaşa’da Eğitim Seferberliği Sürüyor

  Kemalpaşa’da Eğitim Seferberliği Sürüyor

  KARAKAYALI 4.
 • Yunus Emre’nin Sesi Avrupa’da Yankılandı

  Yunus Emre’nin Sesi Avrupa’da Yankılandı

  Yunus Emre Enstitüsü tarafından Yunus’un felsefesini müzik ile buluşturan “Yunus’un İzinde” serisinin ilk programı Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirildi.
 • Çankaya’dan üniversitelilere sıcak karşılama

  Çankaya’dan üniversitelilere sıcak karşılama

  Çankaya Belediyesi, Ankara’ya üniversite öğrenimi için şehir dışından gelen öğrencileri AŞTİ’de kurduğu “Yeni Evinize Hoş Geldiniz” masasında güler yüzle karşılıyor.
 • Bilecik Pazaryeri ilçesinde din görevlilerine prostat kanseri farkındalık semineri

  Bilecik Pazaryeri ilçesinde din görevlilerine prostat..

  Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde İlçe müftülüğüne bağlı din görevlilerine Pazaryeri Devlet Hastanesi Sağlık ekiplerince  “Prostat Kanseri Farkındalık Etkinliği” semineri verildi.
 • “Çık dışarı oy-na-ya-lım!” köy okullarında

  “Çık dışarı oy-na-ya-lım!” köy okullarında

  Büyükşehir’in yaz boyu devam eden “Çık Dışarıya Oy-na-ya-lım!’’ çocuk şenliği şimdi de köy okullarında renkli, eğlenceli atölyeler ve atletizmle devam ediyor   Kocaeli’nin tüm ilçelerinde vatandaşın beğenisini kazanan ve 2022 yazına damga vuran Büyükşehir Belediyesi’nin “Çık dışarı oy-na-ya-lım!” isimli çocuk şenliği köy okullarında devam ediyor.
 • Türk Reasürans Non-Marine Underwriting & Reinsurance Eğitimi

  Türk Reasürans Non-Marine Underwriting & Reinsura..

  Türk Reasürans, kuruluş amaçlarından bir tanesi olan sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlama misyonunu yerine getirmek için bir adım daha atarak 19-23 Eylül tarihleri arasında, IUC Group ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş birliği ile Non-Marine Underwriting & Reinsurance Eğitimi düzenledi.
 • Minik öğrenciler kütüphane havasını teneffüs ettiler

  Minik öğrenciler kütüphane havasını teneffüs ettiler

  Keçiören Şehit Ahmet Çağlar İlkokulu öğrencileri Keçiören Belediyesi Mehmet Ali Şahin Kültür Merkezi Kütüphanesini gezerek burada kitap okuma ve kitap ayracı yapma etkinliğine katıldı.
 • Keçmek’te eğitimler başladı

  Keçmek’te eğitimler başladı

  Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) yeni dönem eğitimlerine başladı.
 • Yenişehir Belediyesi erken çocukluk gelişiminde model oldu

  Yenişehir Belediyesi erken çocukluk gelişiminde model..

  Mersin Yenişehir Belediyesi, 3 yıl önce Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği Erken Çocukluk Gelişimi Projesi; Yenişehir Modeli kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
 • 8 Türk genci Schmidt Futures ve Rhodes Vakfı’nın 2022 “100 Rise Global” listesine girdi

  8 Türk genci Schmidt Futures ve Rhodes Vakfı’nın 2022..

  Schmidt Futures ve Rhodes Vakfı’nın “100 Rise Global” listesine giren 15-17 yaş arasındaki gençlerden oluşan yeni nesil liderler, insanlığa verecekleri hizmetler için ömür boyu destek kazandı.
 • İzmit Seyahat Kartları Merkezi öğrencilerle dolup taşıyor

  İzmit Seyahat Kartları Merkezi öğrencilerle dolup taş..

  Kocaeli Üniversitesi'nde eğitim-öğretimin başlamasıyla öğrenciler, ulaşımda kullanacakları Kocaeli Kart için yeni İzmit Seyahat Kartları Merkez Ofisi’nin yolunu tuttu   Kocaeli Üniversitesi'nde eğitim-öğretimin başlamasıyla öğrenciler, ulaşımda kullanacakları Kocaeli Kart için yeni yerinde hizmete giren İzmit Seyahat Kartları Merkez Ofisi’nin yolunu tuttu.
 • MİA Anaokulları Ailesi merak eden yaratıcı çocuklar yetiştirmek için hazır

  MİA Anaokulları Ailesi merak eden yaratıcı çocuklar y..

  Emirgan, Ataşehir ve Eskişehir kampüslerinde görev yapan öğretmenler ve çalışanlar ile bir araya gelen Mia Anaokulları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, “Çocuklarımız ile birlikte ebeveynler de uzun süreli bir yolculuk olan eğitimin her aşamasında bir partnere ihtiyaç duyuyor.