19° Parçalı bulutlu

Gazeteci Ferhat Aydoğan Gaziantep Hilton Halı Fabrikasını Ziyaret Etti

Gaziantep’de bir dizi ziyaretlerde bulunan Dünya Basın Federasyonu Üyesi araştırmacı yazar Gazeteci Ferhat Aydoğan iş insanı Ali Özkan ile birlikte Başpınarda bulunan Hilton Halı Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yüksel’i ve Hilton Halı Genel Müdürü Uğur Kökmen’i ziyaret etti. Ziyareti değerlendiren Hilton Halı yöneticileri Gazeteci Ferhat Aydoğan’ın bizleri ziyaret etmesi onurlandırdı ve kendisine sonsuz teşekkür […]
Gündem - Ocak 11, 2023 3:45 pm A A

Gaziantep’de bir dizi ziyaretlerde bulunan Dünya Basın Federasyonu Üyesi araştırmacı yazar Gazeteci Ferhat Aydoğan iş insanı Ali Özkan ile birlikte Başpınarda bulunan Hilton Halı Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Yüksel’i ve Hilton Halı Genel Müdürü Uğur Kökmen’i ziyaret etti.

Ziyareti değerlendiren Hilton Halı yöneticileri Gazeteci Ferhat Aydoğan’ın bizleri ziyaret etmesi onurlandırdı ve kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz diyerek birde ziyarete eşlik eden bir diğer isim  Gaziantep’li iş insanı Yasin Çavdar’da katılarak işlerindeki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Gazeteci Aydoğan ziyaretin sonunda bir de hatıra fotoğrafı çektirerek  genç yöneticilere başarılar diledi.

Firma yetkilileri ile sohbet eden Aydoğan işleri ile alakalı Hilton Halı Genel Müdürü Uğur Kökmen’den firma hakkında bilgi aldı.

Kökmen ; Bma Hilton Tekstil Olarak Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek,
Sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek, müşteri beklentilerini aşan, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sunmak, Halı sektörünün gelişimine yaratıcı fikirlerle katkı sağlamak, kalite bilincini, yenilikçilik ve yaratıcılık ruhunu tüm çalışanlarımıza aşılamak; misyonlarımız arasında diyerek brifing verdi.

Bu haber 1124 kez okundu.
Gündem - 3:45 pm A A
BENZER HABERLER