Gönülden Gönüle 2023’e Konak’tan Türkiye’ye mesaj verdi

AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, “Gönülden Gönüle 2023’e buluşmalarının ilkini Konak’ta başarıyla gerçekleştirdik ve tüm Türkiye’ye güçlü bir mesaj verdik” dedi.
Gündem - Ağustos 4, 2022 1:40 pm A A

AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, “Gönülden Gönüle 2023’e buluşmalarının ilkini Konak’ta başarıyla gerçekleştirdik ve tüm Türkiye’ye güçlü bir mesaj verdik” dedi. 

 

AK Parti Genel Merkezi’nin tüm Türkiye’de gerçekleştirmeyi planladığı “Gönülden Gönüle 2023’e” buluşmaları Konak’tan start verdi. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde yapılan etkinliğe yoğun bir katılım gerçekleşti. AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, “Konak’tan Türkiye’ye çok güçlü bir ses verdik. Teşkilatımız bundan sonra sahada Gönülden Gönüle 2023’e hedeflerine göre çalışacak” diye konuştu. 

 

ERDOĞAN’IN YAKTIĞI MEŞALE

Başdaş, bu buluşmaların hedefinin AK Parti öncesi ve sonrası Türkiye’yi millete anlatmak olduğunun altını çizerek, “2023’e giderken 100 yıllık bir geçmişin 5’te 1’ine milletle gönül gönüle vererek nice zaferler sığdırdık. Bu güne dek ülkemize kattığımız kazanımlar, sadece 2023’ün değil aynı zamanda 2071’in de taahhüdüdür. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın meşalesini yaktığı, milletimizin bağrına basarak büyüttüğü bu kutlu gönül yolculuğu, ilelebet sürecek” sözlerine yer verdi. 

 

Başdaş, AK Parti iktidarının Türkiye Cumhuriyeti tarihinin eğitim, spor, sağlık, diplomasi, bilim, savunma sanayi dahilher alanında en büyük atılımları ve reformları gerçekleştiren iktidar olduğunu vurgulayarak, “Bundan sonra Cumhuriyet’in 100’üncü yılı 2023’te AK Parti hedef ve öngörülerinin ülkemizi daha ileri taşıması adına çalışacağız. Sokak sokakgezerek bunu anlatacağız. Şu anda mahalle birimlerimizi buna göre oluşturduk. Ana kademe yönetimimiz, gençlik ve kadın kollarımız var gücüyle sahada çalışıyor” sözlerine yer verdi. 

 

2002 ÖNCESİ VE SONRASI TÜRKİYE

Konak İlçe Teşkilatı’nın gerçekleştirdiği bu ilk buluşmanın İzmir’de büyük  bir yankı yarattığını da kaydeden Başdaş, “İl teşkilatımız yaptığımız bu çalışmanın diğer tüm teşkilatlarımıza güç ve ilham kaynağı olduğunu aktardı. Bu bizim için çok kıymetli. Katılım ve katkı koyan tüm teşkilat mensuplarımıza ayrıca teşekkür ederim” ifadesini kullandı. 

 

Başdaş, buluşmada çok önemli başlıkların konuşmacılar tarafından özenle anlatıldığını da aktararak şöyle konuştu: 

 

“Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hayati Yazıcı, esası millet olan siyasetimizi anlattı. İl Başkanımız Kerem Ali Sürekli, İzmir Milletvekilimiz Cemal Bekle, Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ, İl Başkan Yardımcımız Ali Aslan sunumları ve konuşmalarıyla Gönülden Gönüle 2023’e çalışmasının temel fikrini anlattılar. Güvenlik ve Terör Uzmanı Emekli İstihbarat Albay Coşkun Başbuğ da ülke ve bölge üzerine gözlemlerini anlattı. Bu açıdan yeniliklerle dolu bir buluşma yaptık diyebiliriz.”

 

Başdaş, 2023’te ve sonrasında Türkiye'nin dünya siyasetinde belirgin bir yerde olacağı bir gelecek için AK Parti olarak büyük hedefler için çalıştıklarını söyledi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem - 1:40 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  Başkan Zolan’dan AK Parti kuruluş yıldönümü mesajı
  AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Osman Zolan, “AK Parti kuruluşundan bu yana hizmet ve eser siyasetinin Türkiye’deki adı, dünyada ise Türkiye’nin stratejik ve başat ülkelerinden biri konumuna gelmesine imkan sağlayan siyasal hareketin adıdır” dedi. 13.08.2022 Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir […]
 • 02
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı. Türkiye ekonomisinin önde gelen şehirlerinden […]
 • 03
  Dev Projede Sona Yaklaşıldı: Mamak-Gölbaşı Arası İçme Suyu Hattı Projesinin 19 Kilometresi Tamamlandı
  Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, Gölbaşı ilçe merkezi başta olmak üzere birçok kırsal mahalledeki yaklaşık 650 bin kişiye sağlıklı, temiz ve kaliteli içme suyu sağlayacak olan “Mamak-Gölbaşı Arası İçme Suyu Ana İletim Hattı”nın tamamlanması için yoğun mesai harcıyor. 5 kilometrelik projenin 19 kilometresi tamamlandı. İki ayrı güzergâhta devam eden ve son 6 kilometresi kalan […]
 • 04
  CHP’li 11 Belediye Başkanından Ortak Açıklama
  CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanları Tekirdağ’da bir araya geldi.
 • 05
  Urla Bağbozumu Şenlikleri Başladı
  Üzüme balın, zeytine yağın düştüğü gün olan Urla Bağbozumu Şenliği çiftçilerin rahvan atları ve traktör korteji ile başladı.
 • 06
  7’den 70’e kitap kampanyasına destek oldular
  Binin üzerinde bağış yapanların adı kütüphanelerde yaşayacak   İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “Her Mahalleye Bir Kütüphane” kampanyası başka bir kütüphaneyi mümkün kıldı.
 • 07
  İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ‘Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi’ Çalışmalarında da Hız Kesmiyor
  İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan 'Temel Eğitimde 10.
 • 08
  Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC’nin yerli otomobili GÜNSEL’i ziyaret etti
  Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC’nin yerli otomobili GÜNSEL’i ziyaret ederek, gerçekleştirdiği test sürüşünün ardından seri üretim çalışmaları hakkında bilgi aldı   Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, GÜNSEL’i ziyaret ederek, KKTC’nin yerli otomobilinin seri üretim hazırlıkları ile ilgili bilgi aldı.