13° Hafif yağmur

Halk TV sunucusu: Havalimanında saldırıya uğradım

Halk TV sunucusu Can Coşkun İstanbul Havalimanı’nda diğer yolcularla birlikte sıra konusunda uyardığı 3 kişinin saldırısına uğradığını duyurdu. Halk TV sunucusu Can Coşkun İstanbul Havalimanı’nda sıra konusunda uyardığı kişilerin saldırısına uğradığını duyurdu. Durumunun iyi olduğunu ve karakolda şikayetçi olduğunu bildiren Coşkun, olayı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şöyle anlattı: “Az önce İstanbul Havalimanı’nda uçaktan indikten birkaç […]
Gündem - Ağustos 15, 2021 3:50 pm A A

Halk TV sunucusu Can Coşkun İstanbul Havalimanı’nda diğer yolcularla birlikte sıra konusunda uyardığı 3 kişinin saldırısına uğradığını duyurdu.

Halk TV sunucusu Can Coşkun İstanbul Havalimanı’nda sıra konusunda uyardığı kişilerin saldırısına uğradığını duyurdu.

Durumunun iyi olduğunu ve karakolda şikayetçi olduğunu bildiren Coşkun, olayı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şöyle anlattı:

Az önce İstanbul Havalimanı’nda uçaktan indikten birkaç dakika sonra 3 kişinin saldırısına uğradım. Karakoldayım, şikayetçi oluyorum. İyiyim.

Uçaktan inerken biri, sıra konusunda beklenmesi yönündeki anonsu dinlemeyip yolu tıkadığı için birkaç kadınla birlikte kendisini uyardık. “Bakın bizde de valiz yok, sıramızı bekliyoruz” diye. Körükten çıkınca takip etmişler. Bagaja giden yolda arkadan gelip saldırdılar.

Bir de ben diğer yolcuların uyarılarına tepki vermediklerini görünce kendilerini turist zannederek İngilizce uyardım. “Stay back, step by step” dedim. Meğer Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarıymış. Sadece bu sebeple arkamdan koşarak yetişip topluca saldırmalarını garip buluyorum.”

Bu haber 218 kez okundu.
Gündem - 3:50 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.