13° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Hande Doğandemir Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’te

Hakan Gence’nin Youtube programına bu hafta Hande Doğandemir konuk oldu.
Magazin - Ağustos 20, 2021 1:30 pm A A

Hakan Gence’nin Youtube programına bu hafta Hande Doğandemir konuk oldu. İkilinin samimi kahve sohbetinde, Doğandemir tüm samimiyetiyle bütün sorulara yanıt verdi. 

 

Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programının bu haftaki konuğu olan Hande Doğandemir, toplumsal olaylara bakış açısından özel hayatına kadar birçok konuya açıklıkla değindi. 

‘Daha İyi Bir Yarın’ filmiyle ilgili çalışmaları devam eden Hande Doğandemir, 39 yıl sonrasının işlendiği filmle ilgili konuştu. Yazın başında ‘kilo’ konusundaki haberlerle gündeme gelen ünlü oyuncu, “Kadınlar olarak bu kadar zor şeyler yaşıyorken bizi bir de bedenlerimiz üzerinden üzmeyin artık.” diye konuştu. 

“Aldatılmışımdır herhalde ama hiç şahit olmadım.” diyerek özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda da bulunan Hande Doğandemir, son yıllarda aşka bakışını şu sözlerle yorumladı: “Benim için aşk hâlâ çok tutkulu bir duygu ama artık her şeyi daha sakin yaşıyorum. Aşk o kadar kutsallaştırdığım bir mesele değil.” Ünlü oyuncu, “Bir randevuda sıkıcılığa asla tahammül edemem.” sözleriyle beklentilerini anlattı. 

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ her cuma saat 14.00’te yeni bölümüyle Hürriyet YouTube hesabında yayında. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu haber 195 kez okundu.
Magazin - 1:30 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.