HangiKredi, Ümraniyespor’un isim ve forma sponsoru oldu

HangiKredi, bu sezon Spor Toto Süper Lig’de mücadele edecek kırmızı-beyazlı Ümraniyespor’a isim ve forma göğüs sponsoru oldu.
Spor - Ağustos 1, 2022 1:20 pm A A

HangiKredi, bu sezon Spor Toto Süper Lig’de mücadele edecek kırmızı-beyazlı Ümraniyespor’a isim ve forma göğüs sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşması 2022-2023 sezonunu kapsayacak.

 

Bankacılık ürünleri karşılaştırma ve başvuru alanında Türkiye’nin lider platformu HangiKredi, 2022-2023 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de mücadele edecek Ümraniyespor’a isim ve forma sponsoru oldu. HangiKredi Ümraniyespor olarak anılacak takımın formalarının göğsünde de HangiKredi yazacak. 

 

Sponsorluk anlaşması, liglerin başlamasına az bir süre kala Ümraniyespor Kulübü tesislerinde imzalandı. İmza törenine Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, iLab Kurucu ve Yönetici Ortağı Mustafa Say, Ümraniyespor Kulübü Başkanı Tarık Aksar, HangiKredi CEO’su Oray Durmazoğlu ve Ümraniyespor yönetimi katıldı.

 

iLab Kurucu & Yönetici Ortağı Mustafa Say “Basketbolla başlayan, Türk sporuna desteğimizi Süper Lig 2022-2023 sezonunda futbol takımlarımızla yaptığımız iş birlikleri ile genişletiyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 1938 yılında kurulmuş olan Ümraniyespor köklü spor kulüplerimizden biri; tarihlerinde ilk kez Süper Lig’de oynayacakları bir sezonda sponsorluk anlaşmamız ile kendilerini destekleyebilmek bizler için çok kıymetli. Takım ruhuna inanan, azimli, hırslı ve çok değerli yeteneklerin bulunduğu HangiKredi Ümraniyespor’a galibiyet ve başarılarla dolu bir sezon diliyorum” dedi.

 

Ülke futboluna katkı sağlamak ve yeni yetenekler kazandırmak adına bu birlikteliğe imza attıklarını belirten HangiKredi CEO’su Oray Durmazoğlu, “2006 yılından bu yana her yıl katlanarak büyüyen HangiKredi olarak ülke sporuna destek vermek istedik.  Spor Toto Süper Lig’e yeni bir soluk getireceğine ve bu ligde kalıcı olacağına inandığımız semtimizin takımı ve gururu Ümraniyespor’un yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu desteği sadece bir spor kulübüne sağlanmış bir katkı olarak görmüyor, ülke sporumuzun marka değeri için de güçlü bir birliktelik yaratacağına inanıyoruz. Oluşturduğumuz sinerjinin futbol camiasına hayırlı olmasını ve HangiKredi Ümraniyespor’a başarılar getirmesini diliyorum” dedi.

 

Ümraniyespor Başkanı Tarık Aksar da “Bu sezon ilk kez Süper Lig’e çıkmanın heyecanını yaşıyoruz. Amacımız Spor Toto Süper Lig’de kalıcı olup güzel başarılar elde etmek. Bu noktada sponsor desteği bizim için çok değerli. Bugün, bankacılık ürünleri karşılaştırma ve başvuru alanında Türkiye’nin lider platformu HangiKredi ile isim ve göğüs sponsoru olarak güzel bir iş birliğine imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sezon HangiKredi Ümraniyespor adı ile mücadele ederek galibiyetlere imza atacağız. Semtin takımı sektörün lideri ile bir araya geldi, bu birlikteliğin öncelikle Ümraniyespor’a ve tüm futbol camiasına hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Spor - 1:20 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  YKS Kontenjanları 2022
  YKS Kontenjanları 2022 YÖK Başkanı Özvar: Kontenjanların yüzde 99’u doldu   Özvar, yazılı açıklamasında, YKS’de baraj puanı uygulamasını ocak ayında sonlandırdıklarını, bu kararla adayların üzerinde baraj kaygısı ve baskısı olmadan YKS’ye odaklanma imkanı bulduklarını belirtti. Barajın kaldırılması kararının ardından üniversite sınavına girmek için başvuran aday sayısında bir önceki yıla göre yüzde 24 artış gerçekleştiğini bildiren Özvar, […]
 • 02
  Eczacı Ferit Eczacıbaşı’nın Kurduğu Eczane Ofis Oldu
  Eczacı Ferit Eczacıbaşı’nın Kurduğu Eczane Ofis Oldu !!!  Türk Eczacılığında yeni bir dönemin başlamasına öncülük eden Süleyman Ferit Eczacıbaşı’nın İzmir’de ilk görev yaptığı Gureba-yı Müslimin Hastanesinde yönettiği eczane ofis olarak kullanılıyor. İzmirli Sanayici ve Eczacı Enver Olgunsoy, Bilim ve Sağlık Haber Ajansına yaptığı açıklamada, “Tarihi eczanenin ofis şeklinde değerlendirilmesi uygunsuz olmuştur” yorumunu yaptı. İzmir’deki ilk […]
 • 03
  Penta Teknoloji yılın ilk yarısında cirosunu yüzde 60 artırarak 4 milyar TL’ye yükseltti
   Dünyanın önde gelen teknoloji markalarını Türkiye ile buluşturan Penta Teknoloji, 2022 yılının ilk altı aylık döneminde konsolide cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 60 artırarak 4 milyar TL’ye yükseltti.
 • 04
  Dünya Ticaret ve Kalkındırma Derneği’nin Yeni Bölge Temsilciliklerinin Açılması
  DÜNYA TİCARET VE KALKINDIRMA DERNEĞİ BAŞKANI SAYIN ALİ GENÇ: ​Ülkemiz ekonomisine tüm gücüyle ve üyeleriyle katkıda bulunmaya çalışan Derneğimiz, yeni açılan Ege Bölge Temsilciliği Şube Başkanlığı’na İlker KARA Beyefendi Atanmıştır. Ülke çapında iş dünyamıza destek olma kapasitesini artırarak ve ülkemiz ile diğer ülkeler arasındaki işbirliğini geliştirerek, dünya ticaretini kolaylaştırmak ve ticaret kapasitesini yükseltmek konusunda hepimizi […]
 • 05
  League Of Legends Mevsim Finalleri Başlıyor
  13 – 14 Ağustos tarihinde oynanan heyecan dolu karşılaşmalar ile lig aşaması geride kaldı.
 • 06
  30 Ağustos Zaferi’nin 100. Yılı Kütahya’da Tırmanma Yarış İle Kutlandı
  NG Kütahya Seramik sponsorluğunda düzenlenen AVIS 2022 Türkiye Tırmanma Şampiyonası 13-14 Ağustos tarihlerinde Frigya Spor Kulübü tarafından 30 Ağustos Zaferinin 100.
 • 07
  Tüpraş’ın Stratejik Dönüşüm Planı doğrultusunda atılımları devam ediyor
  Türkiye’nin lider sanayi kuruluşu Tüpraş, 2022 yılının ikinci çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı.
 • 08
  eKampüs’le yaz döneminde kesintisiz gelişim fırsatı
  ÖRAV’ın uzaktan eğitim platformu eKampüs, öğretmen eğitimlerinin yanı sıra tüm bireylere açık gelişim eğitimleri de sunuyor.