10° Parçalı bulutlu

Hilton Halı Yöneticisine Büyük Ödül

Uzun yıllardır Gaziantep’ten Dünyada bir marka haline gelen Hilton Halı Dünya Basın Federasyonu Üyesi yöneticisi araştırmacı yazar Gazeteci Ferhat Aydoğan’dan başarılı ve öz verili çalışmalarından dolayı Hilton Halı yöneticisi iş insanı Aydın Yüksel’i ziyaret ederek Onu Plaketi takdim etti. Aydın Yüksel ; Hilton Halı Gaziantep’te kurulmuştur.Kaymaz Jel Taban Halıda kalite ve mükemmeliyetçiliği ilke edinerek oluşturulan […]
Gündem - Aralık 26, 2022 8:05 pm A A

Uzun yıllardır Gaziantep’ten Dünyada bir marka haline gelen Hilton Halı Dünya Basın Federasyonu Üyesi yöneticisi araştırmacı yazar Gazeteci Ferhat Aydoğan’dan başarılı ve öz verili çalışmalarından dolayı Hilton Halı yöneticisi iş insanı Aydın Yüksel’i ziyaret ederek Onu Plaketi takdim etti.

Aydın Yüksel ; Hilton Halı Gaziantep’te kurulmuştur.Kaymaz Jel Taban Halıda kalite ve mükemmeliyetçiliği ilke edinerek oluşturulan geniş kalite yelpazesi ve renk gruplarımız ile siz değerli müşterilerimize görsel şölen sunmaktayız.

Şirketimiz kaliteyi ön plana çıkaran, gündemi takip eden ve daha iyiyi hedefleyen vizyonu ile, sektörün aranan markası olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Hilton Halı olarak size en iyi kaliteyi, zamanında sevkiyat güvencesi ve Türkiye’nin her yerindeki satış takımıyla sunacağının teminatını veriyoruz.

Müşteri odaklı, sürekli gelişim ve yeniliği takip ederek kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinen firmamız kısa süre içerisinde belirlediği hedefleri gerçekleştirmiştir.

Her bütçeye ve her beğeniye yönelik geniş ebat, desen ve renk çeşidi ile hizmet vermekteyiz.

Siz müşterilerimize en iyiyi sunma hedefini taşıyan şirketimiz, sizlere en mükemmeli sunmaya devam edecektir.

Bu haber 1936 kez okundu.
Gündem - 8:05 pm A A
BENZER HABERLER