Hilton Halı Yöneticisine Büyük Ödül

Gündem - Aralık 26, 2022 8:05 pm A A

Uzun yıllardır Gaziantep’ten Dünyada bir marka haline gelen Hilton Halı Dünya Basın Federasyonu Üyesi yöneticisi araştırmacı yazar Gazeteci Ferhat Aydoğan’dan başarılı ve öz verili çalışmalarından dolayı Hilton Halı yöneticisi iş insanı Aydın Yüksel’i ziyaret ederek Onu Plaketi takdim etti.

Aydın Yüksel ; Hilton Halı Gaziantep’te kurulmuştur.Kaymaz Jel Taban Halıda kalite ve mükemmeliyetçiliği ilke edinerek oluşturulan geniş kalite yelpazesi ve renk gruplarımız ile siz değerli müşterilerimize görsel şölen sunmaktayız.

Şirketimiz kaliteyi ön plana çıkaran, gündemi takip eden ve daha iyiyi hedefleyen vizyonu ile, sektörün aranan markası olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Hilton Halı olarak size en iyi kaliteyi, zamanında sevkiyat güvencesi ve Türkiye’nin her yerindeki satış takımıyla sunacağının teminatını veriyoruz.

Müşteri odaklı, sürekli gelişim ve yeniliği takip ederek kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinen firmamız kısa süre içerisinde belirlediği hedefleri gerçekleştirmiştir.

Her bütçeye ve her beğeniye yönelik geniş ebat, desen ve renk çeşidi ile hizmet vermekteyiz.

Siz müşterilerimize en iyiyi sunma hedefini taşıyan şirketimiz, sizlere en mükemmeli sunmaya devam edecektir.

Gündem - 8:05 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  Tüm Bankalar QNB Mobil'de
  QNB Mobil’in Açık Bankacılık teknolojisi ile kullanıcılar bankacılık işlemlerini farklı banka uygulamaları kullanmaya gerek olmadan QNB Mobil’den görüntüleyebilecek.
 • 02
  Casper Nirvana C370 Günlük Kullanımlar İçin Özenle Tasarlandı!
  Türkiye’nin teknoloji markası Casper, modern tasarımı ve güçlü donanımı sayesinde kullanıcıların hem günlük ihtiyaçlarını hem de kimi iş hayatlarındaki ihtiyaçlarını karşılayacak Nirvana C370 modelini duyurdu.
 • 03
  Kapersy, Prilex Virüsünün Yakında Türkiye'de de Görüleceğini Öngörüyor!
  Siber suçlular, virüslü PoS’larda işlem yapmaya zorlamak için müşterinin temassız ödemelerini engelliyor! Kaspersky, bir grup siber suçlu tarafından yaratılan ve adını 2022’deki en gelişmiş kötü amaçlı Satış Noktası (PoS) yazılımından alan Prilex’in üç yeni çeşidini ortaya çıkardı.
 • 04
  PAGEV Başkanlığına Oy Birliğiyle Yeniden Yavuz Eroğlu Seçildi
  Yeni dönemde katma değeri arttırmaya odaklanacağız PAGEV Genel Kurulu’nda yeniden oy birliğiyle Başkan seçilen Yavuz Eroğlu, “önümüzdeki dönem ‘PAGEV Plastik Mükemmeliyet Merkezi’ gibi projelerle sektörümüzün katma değerini arttırmayı hedefliyoruz” dedi Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Genel Kurulu’nda Başkanlığa oy birliği ile yeniden Yavuz Eroğlu seçildi.
 • 05
  Arzum dünyada başarılı örnekleri olan CO-CEO yönetim sistemine geçiyor
  Arzum’da CO-CEO yönetim dönemi  Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü markası Arzum, yeni yönetim sistemine geçiyor.
 • 06
  Enerjisa Enerji, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi'nde yer aldı
  Sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyarak, insan ve teknoloji odağıyla daha akıllı ve yeşil bir dünyaya katkı sunmak için projeler üreten Türkiye’nin lider elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji; çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık ilkesi doğrultusunda kurum içinde yarattığı uygulamalarla Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde (GEI ) yer alma başarısını gösterdi.
 • 07
  27 kadın girişimci daha “İyi İşler"den mezun oldu
  Boyner Grup ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) iş birliğiyle gerçekleştirilen “İyi İşler: Gıda ve Elektronik Dışı Perakendede Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı”nın altıncı dönemi tamamlandı.
 • 08
  Buğdayda Damla Sulama Yaygınlaşırsa Önemli Ölçüde Su Tasarrufu Sağlanabilir
  İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD Türkiye) ve Ankara Üniversitesi Su Yönetimi Enstitüsü iş birliğiyle, Ülker ana sponsorluğunda ve Brisa, IC İçtaş İnşaat, PepsiCo, Sütaş, Toros Tarım ve TürkTraktör’ün destek sponsorluğunda gerçekleştirilen “Su Riskleri Projesi”nin 1.