26° Parçalı az bulutlu

Huobi Global sektör gelişimini destekleyecek blockchain ekosistem yatırım kolu Ivy Blocks’u duyurdu

Dünyanın lider dijital varlık borsalarından Huobi Global, yeni ve heyecan verici DeFi ve Web 3.
Teknoloji - Haziran 13, 2022 9:11 am A A

Dünyanın lider dijital varlık borsalarından Huobi Global, yeni ve heyecan verici DeFi ve Web 3.0 blockchain ekosistem yatırım kolu Ivy Blocks’u duyurdu. Ivy Blocks, gelecek vaad eden blockchain projelerini tespit ederek yatırım yaparak büyümelerine yardımcı olacak; DeFi ve Web 3.0 dünyasındaki büyüme ve gelişime katkıda bulunacak. Milyarlarca dolarlık sermayeyle, Ivy Blocks küresel çapta kripto para piyasalarındaki eşsiz fırsatları yakalamak için konumlanacak.

 

Deloitte’e göre, Github’ta listelenen 86.000 kripto para projesinden yalnızca yüzde 8 oranındaki kısım başarıya ulaşmış durumda. Ivy Blocks, gelişmekte olan DeFi projelerinin başarısız olmasının bir sebebinin de uygunsuz koşullar ve destek eksikliği olduğuna inanıyor.

 

Ivy Blocks, iyi fikirlere sahip gelişmekte olan DeFi projelerine geniş kapsamlı destek hizmeti sunarak başarmak için ihtiyaç duydukları parçaları sağlamayı hedefliyor. Ivy Blocks, üç ana hizmet ile göreve başlayacak; küçük DeFi madencilik ve gelir toplayıcılığı için varlık yönetim platformu olan Likidite Yatırım Departmanı; yenilikçi kripto ve blockchain inkübasyon kolu Ivy Labs; ve blockchain ve kripto para araştırmalarına yoğunlaşan Ivy Research. Bu hizmetlerle birlikte projelere kapsamlı destek sunacaklar. Hizmetlerle likidite yatırımları, proje hızlandırma desteği, teknik rehberlik, profesyonel mentörlük, token listelemelerinde yardım ve yatırım sonrası yönetim gibi birçok konuda danışmanlık hizmeti sağlanacak.

 

Ivy Blocks, DeFi ve Web 3.0 alanındaki eşsiz büyüme fırsatlarından faydalanma ve hızla büyüyerek 1,25 trilyon dolar değerine ulaşan kripto para piyasasından faydalanmak amacıyla kuruldu. Kıyaslamak gerekirse, altının piyasa değeri şu anda 11,7 trilyon dolar seviyesinde, bu da kripto paraların dünyanın en büyük varlık sınıflarından biri olmaya ne kadar yaklaştığını gösteriyor.

 

Huobi CFO’su Lily Zhang, “Birçok iyi proje likidite sorunlarıyla karşılaşıyor ve piyasaya giriş desteği bulmakta zorlanıyor, bu da büyüme önünde ciddi önlemler oluşturuyor. Hedefimiz, bu tür projelere likidite yatırımı ve inkübasyon hizmetleri sağlamak ve böylece daha iyi, daha kapsamlı bir DeFi ve web 3.0 blockchain ekosistemi oluşturmak” yorumunda bulundu.

 

DeFi, merkezi olmayan bir internetin sunduğu en büyük ve en umut verici uygulamalardan biri olmaya devam ederken, Ivy Blocks, Huobi'nin daha geniş Web3 vizyonunu yönlendirmeye yardımcı olacak bir araç olarak hizmet edecek. Ivy Blocks tarafından desteklenen ilk projelerden biri, Cube üzerine kurulu AMM tabanlı merkezi olmayan bir borsa olan Capricorn Finance. Yönetim altındaki 1 milyar ABD dolarından fazla kripto varlığı ile Ivy Blocks, blockchain sektörünün gelişimine değer katarken, Capricorn Finance gibi gelişmekte olan projeleri en yüksek potansiyele ulaşmak için iyi bir konumda olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknoloji - 9:11 am A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  Ferhat Aydoğan’dan Osman Baylaz’a Ziyaret
  Türkiye’nin tanınmış iş adamlarından Zaza lakabı ile tanınan aslen Bingöl’lü olan Osman Baylaz’ı Gazeteci Ferhat Aydoğan Ankara’da ziyaret etti. OSMAN BAYLAZ KİMDİR..! Bingöl merkez Mazrafaki’de, iyi bir siyasetçi, kabul gören bir kanaat önderi ve garip gurebanın koruyucusu bir babanın oğlu olarak dünyaya gözlerini açtığında tarih, 1972’ydi. 1980 darbesinde henüz çocuktu ve zorlu geçen çocukluğunda ilkokulu […]
 • 02
  İznik Belediye Başkanlığı tarafından çalışmaları yürütülen Kütüphane ve Gençlik Merkezi açıldı
  Selçuk Mahallesi Kılıçaslan caddesi üzerinde bulunan eski polis lojmanlarının bulunduğu alanda evlerinin yıkımın ardından kazı çalışmaları gerçekleştirildi.
 • 03
  Saray Belediyesi parkları renklendiriyor
  Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe merkezinde bulunan havuz ve parklara renk katıyor.
 • 04
  Aydın Büyükşehir Belediyesi Didim’de Yolları Yeniliyor
  Kentin birçok noktasında eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi, sürücüler ve yayalar için güvenli ve konforlu yollar oluşturmaya devam ediyor.
 • 05
  Van Gölü’ndeki Dip Çamuru Temizliği Devam Ediyor
  Van Büyükşehir Belediyesi, Van Gölü'nü kirlilikten arındırmak amacıyla başlattığı balçık ve dip çamuru temizlik çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor.
 • 06
  Beko: Her yıl 100’e yakın çocuk iş cinayetlerinde ölüyor.
  Çocuk işçilerin ölümüne neden olanların kalbi kurusun!   TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülen Devlet Memurları Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifiyle ilgili söz alan CHP İzmir Milletvekili Kani Beko ‘İşçi sağlığı ve iş güvenliği tedbirlerini almadığınız için iktidarınız boyunca her yıl 2 bine yakın işçi arkadaşımız hayatını, maalesef kaybetti, kaybetmeye devam ediyor.
 • 07
  Aliağa’da Kurbanlıklar Alıcılarını Bekliyor
  Kurban Bayramına kısa bir süre kala Aliağa'da kurulan kurban pazarı, satıcılar ile alıcıları bir araya getiriyor.
 • 08
  Yangınlar Sadece Ormanlara Değil, Yaban Hayatına da Zarar Veriyor
  Marmaris’te başlayan ve Bördübet Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’na da yayılan orman yangını sonrasında yaban hayatı uzmanı Ahmet Emre Kütükçü, “Orman Yangınları Sırasında Yaban Hayvanları İçin Tahliye Planı Yapılsın,   İlkyardım Merkezleri Kurulsun” talebiyle change adresinde bir imza kampanyası başlattı ve kampanyaya 10 binin üstünde imza atıldı.