26° Parçalı az bulutlu

Karabağlar’da “Bilim, Sanat, Sporla Başarılı Geleceğe Destek Projesi” spor müsabakaları ödülleri sahiplerini buldu.

İçişleri Bakanlığı Büyük İlçeler Güven ve Dönüşüm Projesi çerçevesinde faaliyetleri yürütülen projede, 9 branş ve 21 kategoride ortaokul ve  lise düzeylerinde gerçekleştirilen spor müsabakalarındaki ödüller törenle sahiplerine ulaştı.
Gündem - Haziran 13, 2022 7:50 am A A
İçişleri Bakanlığı Büyük İlçeler Güven ve Dönüşüm Projesi çerçevesinde faaliyetleri yürütülen projede, 9 branş ve 21 kategoride ortaokul ve  lise düzeylerinde gerçekleştirilen spor müsabakalarındaki ödüller törenle sahiplerine ulaştı. 1704 gencin ter döktüğü müsabakalar sonucu elde edilen 640 madalya ve kupanın takdiminin yapıldığı törende konuşan İlçe Kaymakamı Sayın Cemil Özgür Öneği, “Sağlıklı ve huzurlu bir toplumun temeli olan sporun kalıcı bir kültür haline gelebilmesi için her bir kurumumuzla iş birliği içerisinde, gençlerimiz için imkanları çoğaltma gayretindeyiz.” şeklinde konuştu.

“Kaymakamlığımız koordinasyonunda, ilçemizin her köşesinden her bir gencimizin  yararlanabilmesi hedefini göz önünde bulundurarak hizmete sunduğumuz halı saha, tenis kortu ve seyyar yüzme havuzları ile yaz kış her yaştan çocuğumuzun sporla buluşmasını önemsediğimizi ifade etmek isterim. Spor malzemesi desteklerimizle, yetenek taraması ile spora yönlendirme çalışmalarımızla sporda ilçemizin çıtasını yükseltme ve al bayrağımızı dalgalandıran sporcularımızın sayısını artırma hedefindeyiz.” şeklinde sözlerine devam eden Cemil Özgür Öneği, “Pek çok branşta azim ve gayretle emek veren tüm sporcu gençlerimizi, kıymetli antrenörlerini ve ailelerini tebrik ederim.” sözleriyle ödülleri gençlerimize takdim etti.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem - 7:50 am A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  Tatilcilere öneriler
  Türkiye’deki yüksek enflasyonun geçim sıkıntısı yarattığına dikkat çeken Destination İzmir Başkanı Bülent Tercan, tatil yapmak isteyen vatandaşlara erken rezervasyon tavsiyesinde bulundu.
 • 02
  Van’da Bayram Öncesi Park, Bahçe ve Mesire Alanları İlaçlanıyor
  Van Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi park, bahçe ve mesire alanlarında vatandaşların rahat bir şekilde vakit geçirebilmeleri için ilaçlama çalışması başlattı.
 • 03
  Başkan Alper Taban’dan Personele Seyyanen Zam Müjdesi
  Çalışanının her zaman yanında olan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, asgari ücrete gelen ara zam sonrası belediye bünyesinde çalışan 530 işçiye seyyanen zam müjdesi verdi.
 • 04
  Aşçılık Nedir
  Aşçılık Nedir ? Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda “Sözleşmeli Destek Personeli” statüsünde aşçı ve aşçı yardımcısı kadrosuna personel alımı gerçekleştirildi,Bakanlık bünyesindeki pansiyonlarda ve yurtlarda istihdam edildi. Türk Eğitim-Sen Aşçıların Teknik Hizmetler Sınıfında Değerlendirilmesi İçin Meb’e Başvuru Yaptı!Türk Eğitim-Sen “Sendikamıza, aşçı ve aşçı yardımcılarının karşılaştığı bazı sorunlar ile ilgili şikayetler gelmektedir. Sorunun temel kaynağı; Milli Eğitim […]
 • 05
  Daha Temiz Bir Deniz İçin 7 Ton Atık Toplandı
  Güvercinlik Koylarında  7 Ton Atık Toplandı   Muğla’da İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından, “Ölçekte Küçük Değerde Büyük” parolasıyla kıyı balıkçılığının önemine dikkat çekmek amacıyla ‘Kıyı ve Dip Temizliği Etkinliği’ düzenlendi.
 • 06
 • 07
  Netflix duyurdu Erşan Kuneri’ye 2. sezon geliyor
  Netflix Türkiye, resmi hesabından yaptığı açıklamada Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği Erşan Kuneri dizisinin ikinci sezonunu duyurdu. Netflix Türkiye, resmi sosyal medya hesabından Cem Yılmaz’ın “Erşan Kuneri” dizisinin ikinci sezonu hakkında bir paylaşım yaptı. Paylaşımda, “Kuneri Film ailesi ile yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyarım. Erşan Kuneri 2. sezon geliyor” denildi. Başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz […]
 • 08
  Haluk Levent’ten, Konya saldırısına sert tepki
  Konya Şehir Hastanesi’nde bir saldırgan, Kardiyoloji Uzmanı Ekrem Karakaya’ya silahlı saldırıda bulundu. Karakaya ve intihar eden saldırgan yaşamını yitirdi. Korkunç saldırıya sosyal medyadan tepki gösteren ünlü sanatçı Haluk Levent, “Doktorlarımız , sağlık emekçileri. Yine bugün öldürüldüler. Nasıl bir şeydir bu?” dedi. Sağlıkta şiddet haberlerinin son adresi bugün Konya oldu. Karatay ilçesinde Konya Şehir Hastanesi’nin kardiyoloji […]