Kaspersky, pandemi sırasında partnerlerini teşvik ettiği için Avrupa MSP İnovasyon Ödülü’nü aldı

Kaspersky, Channel Partner Insight'ın 2021 Avrupa MSP İnovasyon Ödülleri'nde iki yıl üst üste En İyi Yönetilen Hizmetler İş Ortağı (MSP) Programı ödülünü aldı.
Teknoloji - Ağustos 18, 2021 5:10 pm A A

Kaspersky, Channel Partner Insight'ın 2021 Avrupa MSP İnovasyon Ödülleri'nde iki yıl üst üste En İyi Yönetilen Hizmetler İş Ortağı (MSP) Programı ödülünü aldı. Belirsiz salgın ortamının işletmeler üzerinde kurduğu baskıya rağmen gösterilen performans sonucunda gelen bu ödül, Kaspersky'nin geçtiğimiz yıl kanal ortaklarına pazarda daha iyi rekabet etmelerine yardımcı olmak için verdiği gelişmiş desteğin kanıtı niteliğinde.

 

Bağımsız Avrupa MSP İnovasyon Ödülleri, yalnızca Avrupa kanalındaki şirketlerin geçen yılki yenilik ve başarılarını ödüllendiriyor. Yüksek standarda sahip katılımcılar arasında yer alan Kaspersky'nin sunumu, Birleşik İş Ortaklığı Programının sürekli sunduğu yeniliklerle iş ortaklarına olan bağlılığın açıkça gösterilmesiyle göze çarpıyordu.

 

2019'da başlatılan kapsamlı program günden güne güçlenerek iş ortağı desteğinin bel kemiğini oluşturdu ve müşteri tabanını ve gelir akışlarını büyütmek için bir temel sağladı. Son 12 ayda Kaspersky, Avrupalı iş ortaklarının pandeminin zorluklarını aşmalarına yardımcı olması için ek eğitim girişimlerinden ve eğitimden yeni satış araçlarına kadar birçok adım attı. Jüri, Kaspersky'nin iş ortaklarına verdiği teşviklerden ve tekliflerinin çekiciliğinden övgüyle söz etti.

 

Kaspersky'nin bağımsız analist firması Canalys tarafından yıllık kanal memnuniyeti ölçütünde iki yıl üst üste en üst sırada yer almasını sağlayan şey, iş yapma kolaylığının yanı sıra iş ortağı programının gücü ve kalitesi. Canalys Worldwide Vendor Benchmark, diğer tüm satıcılardan daha iyi performans gösteren Kaspersky'i 87,8 ile en yüksek toplam puana layık gördü. Kıyaslama, satıcıların bir dizi önemli kategoride nasıl performans gösterdiğini ölçen kanal ortağı programlarının objektif bir karşılaştırmasından oluşuyor. Kaspersky, programı için kanaldan son 12 ayda 588'lik bir artışla 679'dan fazla yorum aldı.

 

Geçen yıl içinde Kaspersky'nin teklifleri, Kaspersky Endpoint Security Cloud çözümünün küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için uç nokta algılama ve yanıt (EDR) özelliklerini içerecek şekilde güncellenmesiyle ve sürekli makine öğrenimi odaklı, 7/24 koruma sağlayan ve BT güvenlik ekiplerinin tehdit analizi, inceleme ve müdahale kaynaklarını korumaya yardımcı olan Kaspersky Managed Detection and Response (MDR) hizmetinin piyasaya sürülmesiyle yenilendi.

 

Kaspersky MSP İş Başkanı Mikhail Kolchin, şunları söylüyor: “Bu ödülü ikinci kez almak, iş ortaklarımızı büyümeleri ve başarılı olmaları için destekleme taahhüdümüzün tanınması anlamına geliyor. Kanal öncelikli bir şirket olarak başarımız iş ortaklarımıza bağlı. Bu nedenle ürünlerimizi ve hizmetlerimizi yenilemeye ve onlara pazarda rekabet etmeye yardımcı olacak en iyi araçları, uzmanlığı ve bilgiyi sağlamaya devam etmemiz çok önemli. İş ortaklarımıza ihtiyaç duyduklarını verdiğimizden emin olmak için sürekli iletişim halindeyiz. Bulut tabanlı bir ürün yaklaşımına odaklanmamız, onların gelişen bir ortamda duyarlı ve çevik kalabilmeleri anlamına geliyor."

 

ESW BT İş Danışmanları Profesyonel Hizmetler Müdürü Dan Driezen, şunu ifade ediyor: “Kaspersky'nin gerçek iş ortaklıkları oluşturmasına değer veriyoruz. Kendileri 100 kanal odaklı ve proaktif bir biçimde bizi satış, pazarlama ve sponsorluk girişimlerine ve teknik eğitime katılmaya davet ediyor."

Levigo Systemses Genel Müdürü Vincenzo Biasi, “Kaspersky yalnızca siber güvenlik tehditlerinden korumaya ve önlenmesine odaklanıyor. Şirketimizde Kaspersky ürünlerinin kalitesine dayalı bir odaklanma ve bağlılık görüyoruz" diyor.

Kaspersky'nin Birleşik Ortak Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı ziyaret edin. 

Kaspersky hakkında

Kaspersky, 1997 yılında kurulan dünya çapında bir siber güvenlik ve dijital gizlilik şirketi. Kaspersky’nin derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky teknolojileri tarafından korunuyor ve 240.000 kurumsal müşterinin kendileri en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknoloji - 5:10 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  Aynı Anda iki projeyle ekranlarda
  Kasaba Doktoru’ndaki Berna karakteriyle gönüllere taht kuran Banu Karagöz, Tabii’de yayınlanan iki dönem projesiyle yeniden kamera karşısına geçti.
 • 02
  Özel sporcular Türkiye Şampiyonasına gidiyor
  Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli’yi temsil edecek özel sporcular, düzenlenen turnuvada belirlendi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli’yi temsil edecek atletizm, gülle ve cirit atma sporcularının belirlendiği turnuva İzmit Atletizm pistinde düzenlendi.
 • 03
  KO-MEK Dilovası ilçe sergisi açıldı
  12 ilçede 12 ayrı sergi düzenleyerek el emeği göz nuru ürünleri sergileyen KO-MEK Dilovası ilçe sergisinin açılışını vatandaşların yoğun katılımı ile yaptı.
 • 04
  Ankara Üniversitesinde Depremden Etkilenen İllerin Türküleri Yankılandı
  Ankara Üniversitesinde, 6 Şubat tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin açtığı yaraların sarılmasına destek olmak amacıyla tüm repertuvarı felaketten etkilenen illerin türkülerinden oluşan “Deprem Özel Konseri” düzenlendi.
 • 05
  Başkan Büyükekşi Akademi Ziyaretlerine Çaykur Rizespor ile Devam Etti
  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Altyapı Akademileri Projesi kapsamında Altyapı Akademilerinde Türkiye Modeli oluşturmak ve sürdürebilmek adına gerçekleştirdiği kulüp akademileri ziyaretlerine bir yıl aradan sonra Süper Lig’e yükselen Çaykur Rizespor ile devam etti.
 • 06
  Küçüklerden mesaj dolu çizgiler
  Nilüfer Belediyesi Karikatür Atölyesi’nde bir dönem daha başarıyla tamamlandı.
 • 07
  “Rusya- İslam Dünyası: Kazanforum 2023" 16. Uluslararası Ekonomi Forumu Kazan'da Düzenlendi
  Rosatom Orta Doğu ve Kuzey Afrika Direktörü ve Bölge Başkan Yardımcısı Alexander Voronkov: “Nükleer enerji, ekolojik olması, enerji üretmesi ve ekonomik faydaları bakımından benzersiz” “Akkuyu NGS, tek başına ülkenin elektrik ihtiyacının yaklaşık %10’unu karşılayacak ve atmosfere salınan karbondioksit miktarını yılda yaklaşık 18 milyon ton azaltacak” Rusya Federasyonu’na bağlı Tataristan Cumhuriyeti’nin başkenti Kazan’da “Rusya-İslam Dünyası: Kazan Forum 2023” başlıklı 16.
 • 08
  ''Dostlarla Akşam Yemeği'' Haziran Sonuna Kadar Her Çarşamba House OF Performance HoP' da
  House of Performance (HoP)’ın kendi prodüksiyonu olan ve Genel Sanat Yönetmeni   Özen Yula’nın yönettiği, Yazar Donald Margulies’in yazdığı, Özge Borak, Ahmet Tansu Taşanlar, Derya Artemel ve Ümit Kantarcılar’ın oynadığı ”Dostlarla Akşam Yemeği” adlı oyun, 17 Mayıs’ta prömiyer yaparak oldukça ilgi gördü.