10° Parçalı bulutlu

Kayseri Büyükşehir, Eziyet Edilen Köpeğe ve Yavrularına Sahip Çıktı

Güneşli Mahallesi’ndeki iç sızlatan görüntüler sonrası Büyükşehir Belediyesi, köpeğe ve yavrularına sahip çıktı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, seyir halindeki bir traktörün arkasına bağlanmış şekilde eziyet edilen köpeğe sahip çıktı. Veterinerler tarafından tedavisi yapılan ve durumu iyi olan köpek, 9 yavrusu ile birlikte Büyükşehir Köpek Barınma Evi’nde bakıma alındı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan ilçesi Güneşli Mahallesi’nde bir […]
Gündem - Ağustos 17, 2021 6:20 pm A A
Güneşli Mahallesi’ndeki iç sızlatan görüntüler sonrası Büyükşehir Belediyesi, köpeğe ve yavrularına sahip çıktı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, seyir halindeki bir traktörün arkasına bağlanmış şekilde eziyet edilen köpeğe sahip çıktı. Veterinerler tarafından tedavisi yapılan ve durumu iyi olan köpek, 9 yavrusu ile birlikte Büyükşehir Köpek Barınma Evi’nde bakıma alındı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan ilçesi Güneşli Mahallesi’nde bir köpeğin seyir halindeki bir traktörün arkasına bağlanmış şekilde eziyet edildiği görüntülerinin kamuoyuna yansımasının ardından harekete geçti.

Güneşli Mahallesi’nde Kocasinan Belediyesi tarafından alındıktan sonra Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edilen ve Büyükşehir Köpek Barınma Evi’ne götürülen köpek, veterinerler tarafından muayene edildi. Sağlık durumu iyi olan köpeğin, 9 yavrusu ile birlikte uzman ekiplerce sık sık bakımı yapılıyor.

Kamuoyuna yansıyan iç sızlatan görüntüler sonrası sorumlular hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.

Bu haber 231 kez okundu.
Gündem - 6:20 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.