KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNADI

Gündem - Ağustos 14, 2021 5:02 pm A A

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu’da etkili olan sağanak yağış sonrası güvenli bölgelere tahliye edilen mevsimlik tarım işçileri ve gece boyunca yağışlara müdahale eden ekiplere su ve çorba ikramında bulundu.

 

Ordu’da dün akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış Fatsa ve Ünye ilçesinde etkili oldu. Yağışlar öncesi hazırlıklarını tamamlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in sahadan yönettiği çalışmalarla sel ve taşkınların en az zararla atlatılmasını sağladı.

 

MOBİL ARAÇLAR NOKTALARI TEK TEK GEZEREK ÇORBA İKRAM EDİLDİ

 

Fındık hasat sezonu için Ordu’da bulunan mevsimlik tarım işçilerinin yağışlardan etkilenmemesi için çalışma yürüten Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Valiliği koordinesinde tarım işçilerinin güvenli bölgelere tahliyesini gerçekleştirdi.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda sahada özverili bir çalışma yürüten ekipler ve güvenli bölgeye taşınan mevsimlik tarım işçileri için harekete geçti. Ordu Büyükşehir Belediyesi Buharalı Şakir Efendi Aşevi’nde pişen çorbalar mobil araçlara yüklenerek hem sahada çalışan ekiplere hem de mevsimlik tarım işçilerine ikram edildi.

Gündem - 5:02 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER