KILIÇDAROĞLU AYDIN’A GELİYOR

Gündem - Haziran 22, 2022 5:30 pm A A

CHP’Lİ BÜLBÜL: “İKTİDAR MEŞALESİ EFELER DİYARI AYDIN’DAN YANACAK”

CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aydın’a geleceğini duyurdu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 22-23 Haziran tarihlerinde Aydın’da bir dizi ziyaret gerçekleştirecek.

Kılıçdaroğlu’nun yapacağı ziyareti değerlendiren CHP Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Efeler Diyarı Aydınımıza geliyor.” diyerek şu ifadeleri kullandı:

“TAKSİCİ, MİNİBÜSCÜ, NAKLİYECİ VE SERVİSÇİ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELİNECEK”

“Halkın iktidarı, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının meşalesi Aydın’da yakılacak. Genel Başkanımız Aydın’da Çarşamba günü saat 17.30’da Aydın Büyükşehir Belediyemizin Tekstil Park açılışına katılacak. Perşembe günü saat 09.00’da 200 kişinin katılacağı Taşıyıcı Esnafı ile Kahvaltı yapılacak. Bu kahvaltıya taksici, minibüscü, nakliyeci, servisçi esnafı katılacak. Saat 11.00’de Şükran Güngör-Yıldız Kenter Tiyatro Salonunda düzenlenecek olan Üye Katılım Törenine katılacak. Saat 13.30’da Kuşadası Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyemizin toplu açılış törenine katılacak. Yine aynı gün saat 15.00’de Didim Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyemizin Didim Amfi Tiyatro toplu açılışına katılacak.”

“AYDIN HALKI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU BEKLİYOR”

Gündem - 5:30 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER