11° Parçalı bulutlu

Kılıçdaroğlu’nun acı günü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, teyzesi Fecire Işık’ın Tunceli’deki cenaze törenine katıldı. Tunceli‘de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun teyzesi Fecire Işık‘ın cenazesi bugün toprağa verildi. Yaşadığı çeşitli sağlık problemleri nedeniyle 85 yaşında hayatını kaybeden Işık için Tunceli Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Işık’ın ailesi ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi […]
Gündem - Ağustos 14, 2021 2:21 pm A A

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, teyzesi Fecire Işık’ın Tunceli’deki cenaze törenine katıldı.

Tunceli‘de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun teyzesi Fecire Işık‘ın cenazesi bugün toprağa verildi.

Yaşadığı çeşitli sağlık problemleri nedeniyle 85 yaşında hayatını kaybeden Işık için Tunceli Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Işık’ın ailesi ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol, Vali Mehmet Ali Özkan, bazı CHP milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Işık’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere Nazımiye ilçesine bağlı Ramazan köyüne götürüldü.

Kılıçdaroğlu bir süre taziyeleri kabul etti, daha sonra Atlantı köyüne giderek anne ve babasının kabrini ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

Bugün benim için hüzün dolu bir gün… Teyzem Fecire Işık’ı son yolculuğuna uğurladık. Ardından anne ve babamın mezarını ziyaret ettim. Şimdi Sinop yolundayız, sel felaketinden etkilenen milletimizin yanında olacağız.

Bu haber 246 kez okundu.
Gündem - 2:21 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.