11° Parçalı bulutlu

Larina Thermal Resort & Spa Hotel’den Yeni Yıl Mesajı

Türkiye’nin doğa harikası olan Pamukkale’de hizmet veren Larina Thermal Otel işletmecisi Sezgin Demirlek yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı Cesaret, bağımsızlık ve mücadele ruhuyla tüm Anadolu’ya örnek olan bir kahramanlık destanını yazan ve bu sene bu destanın 101. Yılını kutlayan LARİNA THERMAL RESORT & SPA’YA yeni bir yılı daha karşılamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hayata […]
Gündem - Aralık 31, 2022 7:01 pm A A

Türkiye’nin doğa harikası olan Pamukkale’de hizmet veren Larina Thermal Otel işletmecisi Sezgin Demirlek yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Cesaret, bağımsızlık ve mücadele ruhuyla tüm Anadolu’ya örnek olan bir kahramanlık destanını yazan ve bu sene bu destanın 101. Yılını kutlayan LARİNA THERMAL RESORT & SPA’YA yeni bir yılı daha karşılamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayata dair acı ve tatlı olaylarıyla, sevinçleri ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla, yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşamaktayız. Öncelikle 2023 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, dayanışmaya vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Her yeni yıl, yeni umutlarla geliyor. 2023 yılından en büyük beklentimiz tüm dünyada dostluk ve barışın egemen kılınması; her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi; İlçemizin, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini daha da güçlendirmesidir.

İlçemizin cazibe merkezi olması; sanayi, turizm ve ticaretteki ağırlığını artırması; sporda, sağlıkta, eğitimde, sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz noktaların ötesine geçebilmesi ve daha da yaşanılabilir bir şehir olması bu şehirde yaşayan herkesin ortak katkısıyla mümkün olacaktır. Bu bakımdan geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumluluğun bilinci ile çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

Geçmişte olduğu gibi yolumuza çıkacak bütün güçlükleri aşarak Cumhuriyetimizin 100. yılında el ele, yürek yüreğe yürüyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatan uğruna canını ortaya koyan tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, yeni yılın her türlü sıkıntılardan uzak, huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm Denizli’li hemşerilerimin, her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarının yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Bu haber 1537 kez okundu.
Gündem - 7:01 pm A A
BENZER HABERLER