16° Parçalı bulutlu

Little Caesars Pizza Türkiye Espordan Sonra Basketbolun da Yanında

2019 yılından itibaren espor ekosistemine verdiği desteklerle gençlerin yanında olan Little Caesars Pizza Türkiye, Darüşşafaka Spor Kulübü ve İstanbul Basket Spor Kulubü’nün resmi yiyecek sponsoru olarak basketbola da destek vermeye başladı.
Spor - Ocak 11, 2022 12:30 pm A A

2019 yılından itibaren espor ekosistemine verdiği desteklerle gençlerin yanında olan Little Caesars Pizza Türkiye, Darüşşafaka Spor Kulübü ve İstanbul Basket Spor Kulubü’nün resmi yiyecek sponsoru olarak basketbola da destek vermeye başladı.

Türkiye’de büyüme hamlesine yeni şube açılışları ile devam eden Little Caesars Pizza Türkiye, değer odaklı çalışmalarını da kesintisiz sürdürüyor. 2019 yılından itibaren espor ekosistemini tüm gücüyle desteklemeye devam ederken, 2021 yılı itibariyle de basketbolun ve basketbol severlerin de yanında yer alma kararı aldı. Little Caesars Pizza Türkiye, ülkemizin en köklü ve başarılı kulüplerinden, Darüşşafaka Spor Kulübü ve İstanbul Basket Spor Kulübü’nün resmi yiyecek sponsorluğuyla bu kapsamdaki ilk adımlarını attı.

“Gençler neredeyse biz oradayız”

Gençlerin moral ve motivasyonlarını artırmayı sorumluluk olarak gördüklerini ifade eden Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu, “Dijital dünyaya doğan gençlerin espor tutkularını eleştirmek yerine onların yanında yer aldık ve bu alanın nitelikli gelişmesine kendi uzmanlık alanımızla destek çıktık. Türkiye’nin ilk yerli oyunu Zula’nın yiyecek sponsoruyuz. Pandemi döneminde evde kalmak zorunda olan gamer’lar için online  turnuvalar düzenledik. Zula ile başladığımız espor macerasına, Türkiye’nin en büyük e-spor takımlarından biri olan Wildcats’in yiyecek sponsoru olarak devam ediyoruz. Şimdi, espor yatırımlarımızı devam ettirmek suretiyle basketbola da destek verme kararı aldık ve bu alandaki ilk adımlarımızı attık. Bizim için önemli olan gençlerin fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlıklarını desteklemek ve çaba gösterdikleri alanlarda onların yanında yer almak” dedi. 

“Sezar basketbolun da yanında”

Darüşşafaka Spor Kulübü ve İstanbul Basket Spor Kulübü’nün resmi yiyecek sponsorluğunu üstlenen Little Caesars Pizza Türkiye, sponsorluk kapsamında takımların maç ve antrenman süreçlerine enfes pizzalarıyla lezzet katacak. Sponsorluğu çok kapsamlı gördüklerini ifade eden Pelin Çiftçioğlu, Sezar’ın takımların moral ve motivasyonu için de sahada onlarla yer alacağını vurgulayarak “Markamızın yer aldığı her alanda olduğu gibi takımlarımızın yanında da tüm gücümüz ve desteğimizle olacağız. Bizim için sponsorluk, aynı zamanda bir duygu ve güç birliği anlamını taşır. Markamız Darüşşafaka Spor Kulübü ve İstanbul Basket Spor Kulübü’nün taraftarı olarak sahada, tribünde, takımlarımızın olduğu her yerde onlarla birlikte olacak” dedi. Önümüzdeki günlerde sosyal medya hesapları üzerinden basketbol severler için sürprizler olacağının altını çizen Çiftçioğlu “Sosyal medya takipçilerimiz için çeşitli sürprizler hazırlıyoruz, bu sürprizlerin içinde kulüplerdeki ünlü oyuncularla tanışma fırsatı da var” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Spor - 12:30 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  ‘Sosyal Uygunluk ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’
  Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Sosyal Uygunluk ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’ 19 Aralık Pazar günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında online olarak gerçekleşti. İhracat yapan ve yapma hazırlığında olan her sektörden firma için yol haritası niteliğinde harika bir buluşma oldu. Bu yıl 19 Aralık 2021 tarihinde üçüncüsünü gerçekleşen, ‘Sosyal Uygunluk ve Sürdürülebilirlik Zirvesi 2021’ Sosyal Uygunluk, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Ödül […]
 • 02
  Aşırı Soğuklarda Hipotermi Durumu Oluşabilir !
  Aşırı soğuklar ! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre, geçtiğimiz hafta ülkemizi etkileyen yoğun kar ve soğuk havanın bu hafta da devam edeceği söylenmektedir. Kişisel olarak alınabilecek önlemlerle bu sorunları daha az hasarla atlatabiliriz. Soğuk havada donma ve hipotermi gibi risklerin yanında buzlanma dolayısıyla oluşabilecek kazalardan kendimizi korumakta çok önemlidir. Donmanın en sık rastlanan belirtisi soğuk […]
 • 03
  ABD’den Sedef Kabaş tepkisi
  ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Price, ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ suçlamasıyla tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş hakkında “Gazeteci Sedef Kabaş’ın tutuklanmasından dolayı üzgünüz. İfade özgürlüğü evrenseldir” açıklamasında bulundu. ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Price, ”Gazeteci Sedef Kabaş’ın tutuklanmasından dolayı üzgünüz. İfade özgürlüğü evrenseldir ve bazıları tarafından tartışmalı ya da rahatsız edici olduğu düşünülen sözleri içerse de ifade özgürlüğünün korunması demokrasileri […]
 • 04
  İBB, Metro Seferlerini 02.00’ye Kadar Uzattı
  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’u etkisi altını alan kar yağışıyla ilgili denetimlerini gün boyu sürdürdü.
 • 05
  Senfoni Orkestrasına Bir Ödül Daha
  Baksı Kültür Sanat Vakfı tarafından, Anadolu’nun ortak kimliğine katkıda bulunan üretimlere dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Anadolu Ödülleri’nin kazananları açıklandı.
 • 06
  Yüzde 30’a çıkarılan devlet katkısı, BES’teki büyümenin itici gücü olacak
  Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Remzi Duman: “30’a çıkarılan devlet katkısı, BES’teki büyümenin itici gücü olacak” BES’teki yeni düzenleme ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Remzi Duman; “Sistemin önümüzdeki dönemde yakalayacağı büyüme ivmesindeki en önemli itici güçlerden biri hiç kuşkusuz ki, yüzde 30’a çıkarılan devlet katkısı olacak.
 • 07
  Ülke Genelinde Olumsuz Hava Koşulları
  Ülke genelinde yaşanan aşırı kar yağışları nedeniyle kapalı bulunan yolların açılması ve vatandaşlarımıza yardım ulaştırılması için AFAD koordinasyonunda Karayolları, Emniyet, Jandarma, 112, Belediye, İl Özel İdare, Türk Kızılay, UMKE ve STK ekiplerinin çalışmaları devam etmektedir.
 • 08
  Cengiz Kurtoğlu’ndan şok sözler! Verdi veriştirdi
  Geçtiğimiz hafta domuz gribine yakalanan sanatçı Cengiz Kurtoğlu, iyileşir iyileşmez sahneye çıktı. Kurtoğlu, “Bizim camiada grip yok ama domuzlar çok” sözleriyle şaşırttı. İşte detaylar. “YETER Kİ YOLUMA YABAN DOMUZU ÇIKMASIN” Sağlığın her şeyden önemli olduğunu söyleyen Kurtoğlu, geçirdiği hastalık üzerinden bazı meslektaşlarına da gönderme yaptı: “Domuz gribine yakalandım ama bu dağdaki yaban domuzu gribi gibiydi. […]