Luxus Garage ve Uniexpress Bank Gürkan Vural İle Güven Veriyor

Ekonomi - Ağustos 17, 2022 6:14 pm A A

Uniexpress Bank ve Luxus Garage uzun yıla aşkın süredir otomotiv, alım satım,kiralama ve yat kiralama sektörlerilerinde aktif rol almıştır.İlk gününden bu yana müşteriyi odak noktası yapan LuxusGarage lüks araç alım satım ve kiralama’ mottosuyla kurduğu cars of gv ; zengin araç seçenekleri, uygun kira fiyatları, düşük provizyon ücretleri ve -en önemlisi- sıra dışı araç gruplarıyla farklı bir kiralama deneyimi sunmayı Gürkan Vural ile hedefledi.

GÜRKAN VURAL’A BÜYÜK ÖDÜL

Ulusal gazetelerin düzenleyeceği Yılın Zirvedekiler adlı ödül gecesinde genç iş adamı olarak seçilen Gürkan Vural’a üst düzey siyasetçiler,bakanlar,milletvekilleri,sanat camiası,spor camiası ve iş adamları,iş kadınları’nın katılacağı lansman gecesinde Vural yerini korudu.

LuxusGarage , diğer araç kiralama firmaları gibi araç modellerinin yanında “ve benzeri” yazmayarak muadil araç uygulamasında bulunmaz. Kiracı, kiralama yapmak istediği yer ve zamanda müsait olan araçlar arasından istediğini seçer ve teslimat esnasında seçtiği araçtan farklı bir araçla karşılaşmaz. Sağlamak istediğimiz müşteri memnuniyetinin en büyük aracısı olan bu prosedürümüzle, araç kiralama sektöründeki farklılığımız ortaya koyuyoruz.

İlk etapta İstanbul, ardından diğer büyük iller olmak üzere şube sayısını artırarak daha çok kişiyi luxusgarage ile Avrupa’da da buluşturmayı ve markamızın ‘butik araç kiralama’ mottosundan uzaklaşmamayı hedefliyoruz.

Keyifli yolculuklarınıza…

Daha detaylı bilgi için www.luxusgarage.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haber : Ali Dinç

Ekonomi - 6:14 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  Aynı Anda iki projeyle ekranlarda
  Kasaba Doktoru’ndaki Berna karakteriyle gönüllere taht kuran Banu Karagöz, Tabii’de yayınlanan iki dönem projesiyle yeniden kamera karşısına geçti.
 • 02
  Özel sporcular Türkiye Şampiyonasına gidiyor
  Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli’yi temsil edecek özel sporcular, düzenlenen turnuvada belirlendi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Özel Sporcular Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli’yi temsil edecek atletizm, gülle ve cirit atma sporcularının belirlendiği turnuva İzmit Atletizm pistinde düzenlendi.
 • 03
  KO-MEK Dilovası ilçe sergisi açıldı
  12 ilçede 12 ayrı sergi düzenleyerek el emeği göz nuru ürünleri sergileyen KO-MEK Dilovası ilçe sergisinin açılışını vatandaşların yoğun katılımı ile yaptı.
 • 04
  Ankara Üniversitesinde Depremden Etkilenen İllerin Türküleri Yankılandı
  Ankara Üniversitesinde, 6 Şubat tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin açtığı yaraların sarılmasına destek olmak amacıyla tüm repertuvarı felaketten etkilenen illerin türkülerinden oluşan “Deprem Özel Konseri” düzenlendi.
 • 05
  Başkan Büyükekşi Akademi Ziyaretlerine Çaykur Rizespor ile Devam Etti
  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Altyapı Akademileri Projesi kapsamında Altyapı Akademilerinde Türkiye Modeli oluşturmak ve sürdürebilmek adına gerçekleştirdiği kulüp akademileri ziyaretlerine bir yıl aradan sonra Süper Lig’e yükselen Çaykur Rizespor ile devam etti.
 • 06
  Küçüklerden mesaj dolu çizgiler
  Nilüfer Belediyesi Karikatür Atölyesi’nde bir dönem daha başarıyla tamamlandı.
 • 07
  “Rusya- İslam Dünyası: Kazanforum 2023" 16. Uluslararası Ekonomi Forumu Kazan'da Düzenlendi
  Rosatom Orta Doğu ve Kuzey Afrika Direktörü ve Bölge Başkan Yardımcısı Alexander Voronkov: “Nükleer enerji, ekolojik olması, enerji üretmesi ve ekonomik faydaları bakımından benzersiz” “Akkuyu NGS, tek başına ülkenin elektrik ihtiyacının yaklaşık %10’unu karşılayacak ve atmosfere salınan karbondioksit miktarını yılda yaklaşık 18 milyon ton azaltacak” Rusya Federasyonu’na bağlı Tataristan Cumhuriyeti’nin başkenti Kazan’da “Rusya-İslam Dünyası: Kazan Forum 2023” başlıklı 16.
 • 08
  ''Dostlarla Akşam Yemeği'' Haziran Sonuna Kadar Her Çarşamba House OF Performance HoP' da
  House of Performance (HoP)’ın kendi prodüksiyonu olan ve Genel Sanat Yönetmeni   Özen Yula’nın yönettiği, Yazar Donald Margulies’in yazdığı, Özge Borak, Ahmet Tansu Taşanlar, Derya Artemel ve Ümit Kantarcılar’ın oynadığı ”Dostlarla Akşam Yemeği” adlı oyun, 17 Mayıs’ta prömiyer yaparak oldukça ilgi gördü.