11° Parçalı bulutlu

Mersin Büyükşehir’in Mobil Mutfak Tırı’nda Tencereler Selzedeler İçin Kaynıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, sel felaketinin yaşandığı bölgede vatandaşların yaralarını sarmak için ekiplerini Sinop ve Kastamonu’ya yönlendirmişti. Ekip ve araç desteğinin ardından Büyükşehir Belediyesi’nin yemek hizmeti sağladığı Mobil Mutfak Tırı da sel bölgesinde yerini aldı.   Mobil Mutfak Tırı binlerce kişiye ulaşıyor   Büyükşehir’in Mobil Mutfak Tırı, selin yarattığı yıkımın izlerini silmek için canla başla çalışan […]
Gündem - Ağustos 16, 2021 5:34 pm A A

Mersin Büyükşehir Belediyesi, sel felaketinin yaşandığı bölgede vatandaşların yaralarını sarmak için ekiplerini Sinop ve Kastamonu’ya yönlendirmişti. Ekip ve araç desteğinin ardından Büyükşehir Belediyesi’nin yemek hizmeti sağladığı Mobil Mutfak Tırı da sel bölgesinde yerini aldı.

 

Mobil Mutfak Tırı binlerce kişiye ulaşıyor

 

Büyükşehir’in Mobil Mutfak Tırı, selin yarattığı yıkımın izlerini silmek için canla başla çalışan ekiplere ve vatandaşlara sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 öğün yemek hizmeti sunuyor. Ekipler, bölgede ihtiyaç dahilinde binlerce kişiye sabahları çorba, öğlen ve akşam saatlerinde ise sıcak yemek ulaştırıyor.

 

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bölgede hayat normale dönene kadar hizmet vermeye ve vatandaşların yemek ihtiyacını karşılamaya devam edecek.

Bu haber 213 kez okundu.
Gündem - 5:34 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.