21° Açık

Minycenter mağaza sayısını artırmaya devam ediyor

Minycenter, dünya markalarını bünyesine katarak ürün gamını zenginleştirmesinin ardından mağazalaşma adımlarını da hızlandırdı.
Ekonomi - Ağustos 23, 2023 12:42 pm A A

Minycenter, dünya markalarını bünyesine katarak ürün gamını zenginleştirmesinin ardından mağazalaşma adımlarını da hızlandırdı. 

Tekstilden oyuncağa, bebek araç gereçten beslenme ürünlerine yüzlerce marka binlerce ürünü ve Carter’s, Oshkosh Bgosh, Boboli, Minycenter, Rosalita Senoritas gibi markaları tek bir çatı altında sunan Minycenter; Vadistanbul’daki mağazasıyla Türkiye’deki mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

Uzun bir süredir Carter’s tabelası ile hizmet veren Vadistanbul mağazasını Minycenter adıyla güncelleyen marka Türkiye’deki mağaza sayısını 14’e çıkardı.

Kendi markası ve dünya markalarından oluşan 0-6 yaş grubuna hitap eden ürün ve kategorileri ile geniş mağaza konseptinde yeni nesil ebeveynlere konforlu alışveriş imkânı sunan Minycenter, ebeveynlik yolculuğuna yeni çıkan anne ve babalar içinde uzman satış danışmanları eşliğinde doğru ve ihtiyaca yönelik alışveriş desteği sağlıyor.

Yeni lokasyonları ve minycenter.com.tr  web sitesiyle Minycenter, ebeveynlerin ve ‘Hayatın Merkezindeki Minikler ’in yanında olmaya devam ediyor.  

 

 

Gami Giyim Hakkında:

İpek Özilhan Özkan önderliğinde Carter’s markası ile yola çıkan Gami Giyim, 2019 yılında hayata geçirdiği yeni stratejisiyle bebek, çocuk ve ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenilir yerli ve yabancı birçok markayı Minycenter çatısı altında sunmaya başladı. Bunun yanı sıra 2021 yılında  ‘Minycenter’ markasıyla kendi koleksiyonlarını ve tasarımlarını sunmaya başladı.  Gami Giyim’in Minycenter ve Carter’s  olarak; toplamda 18 mağazası bulunuyor. Aynı zamanda Türkiye’deki tüm değerli müşterilerine  minycenter.com.tr ve cartersoshkosh.com.tr ile 7/24 kesintisiz ve güvenli online alışveriş imkanı sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu haber 16 kez okundu.
Ekonomi - 12:42 pm A A
BENZER HABERLER