Ramada Hotel & Suites By Wyndham Kuşadası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gündem - Kasım 23, 2022 6:33 pm A A

Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kıbrıs gibi yerler yerine çok daha sakin ve huzurlu bir tatil beldesi arayışında iseniz size ısrarla Kuşadası’nı öneriyoruz. Aydın sınırları içerisinde bulunan Kuşadası; tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra deniz, kum ve güneş üçlüsünü vaat etmesi ile de öne çıkar.

Kuşadası sınırları içerisinde tahmin edebileceğiniz gibi çok sayıda otel yer alır. Bazı otellerin popülerliği Kuşadası sınırlarını aşmıştır. Ramada Hotel & Suites By Wyndham Kuşadası; bu tür otellerden birisidir. Gelin, hem bu otel hem de Kuşadası hakkında çok işinize yarayacak türden bilgiler verelim!

Kuşadası’nda Ne Yapılır?

Kuşadası; sorunsuz bir tatil yapmak isteyenler için en doğru adrestir. Burada en az Bodrum plajları kadar güzel plajlara rastlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Kuşadası’nın başta Bodrum olmak üzere diğer tatil beldelerine kıyasla çok daha ucuz olduğunu dile getirebiliriz. Gelin, biraz da Kuşadası’nda yapabilecekleriniz hakkında bilgi verelim!

  • Her şeyden önce, Osmanlı dönemine ait Güvercinada Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Barbaros Hayrettin Paşa tarafından yaptırılan bu kale; Kuşadası ile özdeşleşmiştir. Bu kaleye yaz sezonu boyunca sürekli olarak turlar düzenlenir. Ayrıca, yabancı turistlerin ilgisini çeken bir yerdir. Gemi maketi ve gözetleme kulesi barındırır.
  • Kaleiçi; Kuşadası denildiği zaman akla ilk gelen yerlerden birisidir. Kuşadası’nın kalbi olarak da nitelendirilebilir. Burada aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Hediyelik eşya satan dükkanları, restoranları, kafeleri ve daha birçok özelliğiyle Kuşadası gezilecek yerler listesinde olmayı kesinlikle hak eder.
  • Efes Antik Kenti; Kuşadası’na son derece yakındır. Bilhassa tarih meraklılarına hitap eder. Geniş bir alana yayılmakla beraber bünyesinde kesinlikle görülmesi gereken çok sayıda yer bulundurur.
  • Sevda Tepesi; tıpkı Kaleiçi gibi Kuşadası ile özdeşleşmiş yerlerden birisidir. Eşsiz bir manzaraya ev sahipliği yapar. 2017 yılından bu yana daha hareketli bir yer haline getirilmesi adına birtakım çalışmalar gerçekleştirilir.

Ramada Hotel & Suites By Wyndham Neler Vaat Eder?

Her şeyden önce, bu otelin başta İstanbul’un Şişli ilçesi olmak üzere Türkiye’nin farklı yerlerinde de aynı isim ile kendisine yer bulduğunu söyleyebiliriz. Hizmet kalitesi ise her yerde aynıdır. Bu otel; Ege denizi sahillerine ve Efes Antik Kenti’ne oldukça yakındır. Ayrıca, Meryem Ana Evi gibi kesinlikle görülmesi gereken bir yere de yakın oluşu ciddi bir avantajdır.

Ramada Hotel & Suites By Wyndham; lüks arayışında olanlara hitap eder. Havuzu, jakuzisi ve SPA’sı ile ideal bir yer olduğunu gösterir. Ayrıca, otelde kahvaltı ile akşam yemeğinin ücretsiz olarak verildiğini de ifade etmeliyiz. Buna ek olarak, müşterilerine ücretsiz internet imkanı sağlayan bir otel oluşu ciddi bir avantajdır.

Ramada Hotel & Suites By Wyndham Kuşadası; hem kişisel hem de grup rezervasyonları ile insanların çok daha ekonomik bir şekilde tatil yapmalarını mümkün kılar.

Gündem - 6:33 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER