15° Açık

Sedat Peker açıkladı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisini BAE’den getirtmek için temaslara bşladığını iddia etti. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından kendisine “FETÖ’cü” diyenlere yanıt verdi. Peker yaptığı açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisini Birleşik Arap Emirlikleri’nden getirmek için uğraştığını açıkladı. İşte o açıklama:   “1-Kıymetli […]
Gündem - Ağustos 19, 2021 6:17 pm A A

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisini BAE’den getirtmek için temaslara bşladığını iddia etti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından kendisine “FETÖ’cü” diyenlere yanıt verdi.

Peker yaptığı açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisini Birleşik Arap Emirlikleri’nden getirmek için uğraştığını açıkladı.

İşte o açıklama:  

“1-Kıymetli dostlarım, şahsımın fetöcü olduğunu söyleyen birçok namussuz vardı, sizlerin de dikkatini çekmiştir. Ancak fetöcü hesaplar nedense hep bana saldırırlar. Bu namussuzlara hiç saldırmazlar. Ayrıca süslü sülünün avanesi “Birleşik Arap Emirlikleri ile görüşmeler başladı

2-…, sen pılını pırtını topla yakında Türkiye’ye geliyorsun” diyerek akıllarınca psikoloji dünyamda karamsarlık oluşturmaya çalışıyorlar. Ben her zaman aynı şeyi söylerim “Bana gülmek güzel, bana ölmek güzel, bana cezaevi güzel, sizden korkan sizin gibi olsun.

3-”Beni sadece iki yerde boynumu eğik görebilirsiniz. Birincisi secde, ikincisi ise yere düşen birini kaldırmak için eğilmişimdir. Hep diyordunuz ya Sedat Peker hain, düşmanımız olan Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitti diye, namussuzlar şimdi ne yazacaksınız?

4-Sedat Peker dost ve kardeş ülke Birleşik Arap Emirlikleri’nde turistik gezi mi yapıyor diyeceksiniz? (Namus kelimesini cinsiyetçilik amacıyla kullanmıyorum, şerefi olanlar ve şerefi olmayanları ayırt etmek için kullanıyorum. NAMUSUNUZ YOK LAN SİZİN !)” 

Bu haber 241 kez okundu.
Gündem - 6:17 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.