16° Parçalı bulutlu

Seren Serengil; Ebru Gündeş Benim,Hadise’de Onun Kacasını Aldı.

Magazin - Ocak 14, 2022 9:32 am A A

Flash Tv’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran  “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada Erol Köse, Yeliz Yeşilmen ve Bahar Candan vardı.

Ebru Gündeş ve Yaşar İpek’ in aşk iddiaları gündeme gelince Seyhan Soylu programında Gündeş’ i eleştirerek, Ebru’ nun Seren’ e olan nefretinden dolayı bu ilişkiyi bilinçli başlattığını ve bunun aslında bir rövanş olduğunu söylemişti.

Seren Serengil ile olan dostluğu nedeniyle olanlara şahit olduğunu söyleyen Seyhan Soylu; “Yaşar İpek evimizi silahlarla bastı. Seren’ in o tarihte yuvasının çatırdamasının sebeplerinden biri Ebru Gündeş olduğunu biliyorum. Yaşar İpek’ in Ebru’ ya zaafı vardı. Seren o dönem ‘Ebru geçmişimde ne kadar adam varsa her birine ayrı ayrı yazılıyordu. Yuvamın yıkılmasına sebep oldu’ diyerek omuzumda ağladı.” diyerek açıklama yapmıştı.

Seyhan Soylu’ nun programına telefonla bağlanan Seren Serengil bomba açıklamalarda bulundu. İşte o konuşmanın detayları;

Soylu; “Serenciğim Yaşar İpek ile boşanma döneminde Yaşar evimizi basmıştı biliyorsun silahlarla. Bugün gidip ifade verdim bununla ilgili. O gün korktun mu?”

Serengil; “O benim için o kadar geride kaldı ki bu konuların değeri yok benim için. Hiç bir duygum yok. Sadece o davamız sürüyor ona da avukatlarımız gidip geliyor.”

Soylu; “O zaman seni uyarmıştım ve Ebru Gündeş ile olan yazışmalarını söylediğimde fenalık geçirdin, hastanelik oldun. Niye o zaman duyguların yok muydu?”

Serengil; “O zaman evliydim. Boşanma aşamasındaydım ama duygular hemen bitmiyor ki. Söylediklerinden etkilenmişimdir tabi ki. Bugün hiçbir değeri yok benim için.”

Soylu; “Boşanma sebeplerinden biri Ebru Gündeş’ ti.”

Serengil; “Benim için hiç bir kadın sebep olamaz. Birçok şey yaşadık ve etkilendim. Tabi ki boşanma sebeplerinden biridir.

Soylu; “O tarihte henüz boşanmamıştınız. Ve çocuk halen vardı çocuğu düşürmemiştin. Bu olaylar ortaya çıkınca çok üzülmüştün. Ve çocuğunu düşürmüştün. Hiç gönül koymuyor musun?”

Serengil; “Ben senin evindeyken Eylem İpek’ in kocasıyla birlikte kapıya gelmesi çok ağır gelmişti çünkü daha önce de onlar beni ölümle tehdit etmişti. Ama şu an hiçbir önemi yok. Ebru Gündeşmiş başka kadınlarmış çok önemi yok. Sebepler bir tane değil.

Soylu; “Bugün Yaşar’ ın Ebru ile flörtleşmeleri medyada yer alıyor, ne diyorsun? Öfkeleniyor musun? Seyhan doğru söylemiş diyor musun?

Serengil; “Onları biliyordum. Senin bana söylediğin her şeyin doğru olduğunu biliyordum zaten. Ama bugün için hiçbir şey ifade etmedikleri için konuşmaya tenezzül etmiyorum.

Soylu; “Ama geçmişinde Ebru Gündeş ile ilgili ben seni yine uyarmıştım. Cengiz imren ile ilgili. Ebru Gündeş Cengiz’ den şarkı istiyordu ama o vermediği için sen devreye girmiştin ikna ettin. Ve Ebru Cengiz’den şarkı almıştı. Birkaç gün sonra da sen Cengiz ile kavga etmiştin. Cengiz’ in evine o gün Ebru Gündeş gidiyor ve o gün orada kaldığını da Cengiz’ in yanındaki çocuk bize söylemişti. Sonra sen Cengiz’ i arayıp kıyameti koparmıştın ve ağzına geleni saymıştın. O gün yine beraberdik. Ebru Gündeş’ in hem Cengiz İmren ile ardından da Yaşar İpek ile birlikte olduğu iddiaları, bu hatun seni mi izliyor ne yapıyor? ”

Serengil; “Benim eskilerimde ne var bilmiyorum. Çok kıymetli oluyor benden sonra herkes. Ebru Gündeş ile ilgili ise o tarihten sonra bir daha hiç konuşmadım. O dedikodular çıkınca ben aradım kendisini ama bir daha telefonlarıma çıkmadı. Bu da her şeyi açıklıyordu. Boş ver o da yaralı zaten. Hadise de onun kocasını aldı zaten.”

Magazin - 9:32 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  ‘Sosyal Uygunluk ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’
  Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Sosyal Uygunluk ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’ 19 Aralık Pazar günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında online olarak gerçekleşti. İhracat yapan ve yapma hazırlığında olan her sektörden firma için yol haritası niteliğinde harika bir buluşma oldu. Bu yıl 19 Aralık 2021 tarihinde üçüncüsünü gerçekleşen, ‘Sosyal Uygunluk ve Sürdürülebilirlik Zirvesi 2021’ Sosyal Uygunluk, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Ödül […]
 • 02
  Aşırı Soğuklarda Hipotermi Durumu Oluşabilir !
  Aşırı soğuklar ! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre, geçtiğimiz hafta ülkemizi etkileyen yoğun kar ve soğuk havanın bu hafta da devam edeceği söylenmektedir. Kişisel olarak alınabilecek önlemlerle bu sorunları daha az hasarla atlatabiliriz. Soğuk havada donma ve hipotermi gibi risklerin yanında buzlanma dolayısıyla oluşabilecek kazalardan kendimizi korumakta çok önemlidir. Donmanın en sık rastlanan belirtisi soğuk […]
 • 03
  ABD’den Sedef Kabaş tepkisi
  ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Price, ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ suçlamasıyla tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş hakkında “Gazeteci Sedef Kabaş’ın tutuklanmasından dolayı üzgünüz. İfade özgürlüğü evrenseldir” açıklamasında bulundu. ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Price, ”Gazeteci Sedef Kabaş’ın tutuklanmasından dolayı üzgünüz. İfade özgürlüğü evrenseldir ve bazıları tarafından tartışmalı ya da rahatsız edici olduğu düşünülen sözleri içerse de ifade özgürlüğünün korunması demokrasileri […]
 • 04
  İBB, Metro Seferlerini 02.00’ye Kadar Uzattı
  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’u etkisi altını alan kar yağışıyla ilgili denetimlerini gün boyu sürdürdü.
 • 05
  Senfoni Orkestrasına Bir Ödül Daha
  Baksı Kültür Sanat Vakfı tarafından, Anadolu’nun ortak kimliğine katkıda bulunan üretimlere dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Anadolu Ödülleri’nin kazananları açıklandı.
 • 06
  Yüzde 30’a çıkarılan devlet katkısı, BES’teki büyümenin itici gücü olacak
  Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Remzi Duman: “30’a çıkarılan devlet katkısı, BES’teki büyümenin itici gücü olacak” BES’teki yeni düzenleme ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Remzi Duman; “Sistemin önümüzdeki dönemde yakalayacağı büyüme ivmesindeki en önemli itici güçlerden biri hiç kuşkusuz ki, yüzde 30’a çıkarılan devlet katkısı olacak.
 • 07
  Ülke Genelinde Olumsuz Hava Koşulları
  Ülke genelinde yaşanan aşırı kar yağışları nedeniyle kapalı bulunan yolların açılması ve vatandaşlarımıza yardım ulaştırılması için AFAD koordinasyonunda Karayolları, Emniyet, Jandarma, 112, Belediye, İl Özel İdare, Türk Kızılay, UMKE ve STK ekiplerinin çalışmaları devam etmektedir.
 • 08
  Cengiz Kurtoğlu’ndan şok sözler! Verdi veriştirdi
  Geçtiğimiz hafta domuz gribine yakalanan sanatçı Cengiz Kurtoğlu, iyileşir iyileşmez sahneye çıktı. Kurtoğlu, “Bizim camiada grip yok ama domuzlar çok” sözleriyle şaşırttı. İşte detaylar. “YETER Kİ YOLUMA YABAN DOMUZU ÇIKMASIN” Sağlığın her şeyden önemli olduğunu söyleyen Kurtoğlu, geçirdiği hastalık üzerinden bazı meslektaşlarına da gönderme yaptı: “Domuz gribine yakalandım ama bu dağdaki yaban domuzu gribi gibiydi. […]