Sustainable Brands Turkey 2021 Zirvesi 15-16-17 Eylül’de ; Rejeneratif Marka Gücünü Keşfetmeye Hazır Mısınız?

SB Turkey 2021’de, ‘REGENERATION’ kavramının, marka ve iş dünyasında inovasyon ve marka yapılandırmanın kesişme noktasında; nasıl kar ve refah dalgası yaratabileceği ele alınacak.
Ekonomi - Ağustos 20, 2021 11:30 am A A

SB Turkey 2021’de, ‘REGENERATION’ kavramının, marka ve iş dünyasında inovasyon ve marka yapılandırmanın kesişme noktasında; nasıl kar ve refah dalgası yaratabileceği ele alınacak. 15-16-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek zirve, dünyadaki en iyi yenileyici ve sürdürülebilir marka hikayelerini uzmanlardan öğrenme fırsatı sunacak.

Pandemi sonrası dönemde küresel ölçekte bir değişim ve dönüşüm ihtiyacı kendini fazlasıyla hissettiriyor. Kırılgan ekonomileri yeniden toparlamak, iklimden suya, ağaç yıkımından biyolojik çeşitlilik kaybına, eşitsizliğe, adaletsizliğe ve dezenformasyona kadar karşı karşıya olduğumuz uzun sürdürülebilirlik krizi listesine meydan okumak gerekiyor.

‘Rejeneratif Marka’ dönemi başlıyor

Daha iyi markalar artık daha az zarar vermekten toplumu ve çevreyi karlılıkla birlikte onaran ve geliştiren rejeneratif modellere geçiyor

Küresel sürdürülebilir markalar topluluğu Sustainable Brands, dünya çapında değişim ve dönüşümü tetikleyen çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Markaların toplum için bir amaç sahibi olması gerektiğine inanan ve tüm markaları bu yolculukta teşvik eden topluluk, bu yılki İstanbul buluşmasını, 15-16-17 Eylül tarihlerinde regenerative-yenileyici işin gücünü ortaya çıkarmak üzere gerçekleştirecek.

SB Turkey 2021’de 3 gün boyunca, ‘REGENERATION’ kavramının, marka ve iş dünyasında inovasyon ve marka yapılandırmanın kesişme noktasında; nasıl kar ve refah dalgası yaratabileceği ele alınacak.

Yeni fikirleri ateşleyecek konuşmacılar

Gezegen ve toplum için bir bütün olarak iyi bir büyüme sağlamaya odaklanan vizyoner global fikir liderlerinin kürsüye çıkacağı zirvenin ana konuşmacıları arasında; şirketler, bireyler ve genel olarak toplum için ilerlemeyi teşvik eden bir strateji ve tasarım danışmanlığı şirketi olan Sylvain’in kurucusu ve CEO’su Alain Sylvain, Değişim tasarımı ve yönetiminde lider , Fortune 500 liderlerinin değişmez danışmanı  Sanford, mega trendler ve dünyaya hizmet ederek gelişen şirketlerin nasıl kurulacağı konusunda dünya çapında tanınan bir uzman olan Andrew Winston ve herkes için çalışan bir ekonomi oluşturmaya yardımcı olacak liderler yetiştiren On Purpose'un kurucusu ve CEO'su Tom Rippin, Sürdürülebilirlik iletişimi ve sosyal marka konusunda uzman Andy Last,düşük karbonlu ekonomi konusunda uzman ve sürdürülebilirlik lideri Dr. Edna Ayme Yahil, işyerinde mutluluk konusunda dünyanın önde gelen ismi ,danışman ve yazar Alexander Kjerulf ve daha nice fikir ve marka lideri bu buluşmada yer alıyor.

Sürdürülebilir markaların rejeneratif bir ekonomiye doğru ilerlerken karşılaştıkları direnç ve zorlukların masaya yatırılacağı zirvede ilham kaynağı olacak tartışmaları kaçırmamak için zirveye kaydolun!

SB Turkey 2021 konferansı,rejenatif marka dönüşümü için çalışan Loreal , Nestle, TencelPepsico ,Coats, Shell, İpeker, Signify ve KordSA markalarının  destekleriyle gerçekleşecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ekonomi - 11:30 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER