Ünlü yönetmenden yeni film müjdesi

Kültür & Sanat - Ağustos 15, 2022 4:15 pm A A

Hem yönetmenliği hemde sektördeki yaptığı projelerle isminden sıkça bahsettiren yapımcı Hakan Yusufoğulları, yeni projeleri ile ilgili konuştu. Yeni çekeceği projelerin adını ilk kez açıklayan ünlü yönetmen, projeler hakkında ufak detaylarda verdi. Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve serinin ilk filmi olan Zebun, sinemaseverlerden yoğun bir ilgi görmüş ve güzel bir gişe hasılatı elde etmişti.

 

Yeni projeler için vakit kaybetmeden harekete geçen Yusufoğulları, 3 yeni film projesi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan ünlü yönetmen, bize vakit ayırarak tüm sorularımıza tüm samimiyeti ile cevap verdi.

 

Film projelerinden bahseder misiniz, isimleri neler?

Korku türünde çekmiş olduğumuz Zebun geçtiğimiz aylar içerisinde vizyona girdi ve sinemaseverlerden çok sayıda olumlu dönüş aldık, internet ortamlarında da çok sayıda olumlu görüş olunca zaten serinin ilk filmi demiştik ve Zebun 2 için harekete geçtik, çekimler için gerekli ayarlamaları şaun yapıyoruz.

 

ikinci filmimiz ise komedi türünde bir iş olacak. İsmi ”Kiralık iş” diğer komedi filmlerinden en çok ayıran özelliğin başında komik sahnelerin yaşandığı yerle küfür vb. unsurlara yer vermememizden geçiyor. Son zamanlarda ailelerin ailece gidip izleyeceği eğlenceli ve çıtayı üst seviye çıkarılmış bir kalitede komedi filmi diyebilirim.

 

üçüncü filmimiz, korku ve gerilim türünde bir film olacak ismi ”Sallas” yine sinemaseverleri özelliklede korku ve gerilim meraklılarını cezbedecek bir film olacağını düşünüyorum.

 

Yoğun bir iş temponuz var bunun farkındayız, peki bize biraz çalışma şeklinizden ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

Evet yoğun bir tempo ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son 3 aydır projelerinden yoğunluğundan dolayı uyuduğum 3, 4 saati geçtiğini kesinlikle hatırlamıyorum. Yoğun geçiyor lakin seyircide beklentiyi karşıladığımızda ve onlardan o güzel tepkileri aldığımızda inanın bütün yorgunluğum gidiyor ve verdiğim emek ve çabanın değdiğine inanıyorum. Her yaptığımız projede çıtayı biraz daha yukarılara taşıdığımıza inanıyorum ve bu yeni projelerimizin de yine en çok izlenen ve seyirciden olumlu geri dönüşlerin alındığı filmler arasında olacağını düşünüyorum.

Kültür & Sanat - 4:15 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER