Vodafone Red’den Ayrıcalıklarla Dolu Tatil Keyfi

RED’LİLERE POPÜLER PLAJLARIN GİRİŞİNDE 50 İNDİRİM   Vodafone Red, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla bu yıl da tatil keyfini artırıyor.
Teknoloji - Ağustos 5, 2022 9:20 am A A

RED’LİLERE POPÜLER PLAJLARIN GİRİŞİNDE 50 İNDİRİM

 
Vodafone Red, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla bu yıl da tatil keyfini artırıyor. Vodafone Red müşterileri, yaz boyunca Çeşme ve Akyaka’da seçkin plaj girişlerinde 50 indirimden yararlanabiliyor. Red’liler ayrıca, Budget ile araç kiralamada 40 indirime sahip oluyor. Vodafone Red, sunduğu yaz ayrıcalıklarıyla kişi başına yaklaşık 1.500 TL’ye varan fayda sağlıyor.
 

Müşterilerine tarifenin ötesinde bir dünya sunan Vodafone Red, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz sezonuna yönelik ayrıcalıklarla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Ayrıcalıklarla dolu yaz kampanyalarında 8 yılı geride bırakan Vodafone Red, müşterilerine Çeşme’de Fun Beach ve Rooms Beach girişlerinde, ayrıca Akyaka Kite Beach girişinde 50 indirim sağlıyor. Vodafone Red’liler yazlık mekânlardaki ayrıcalıkların yanı sıra ayrıcalıklı seyahat deneyimlerine de devam ediyor. Buna göre Red’liler, İstanbul Havalimanı’na ücretsiz Havaist transfer hizmetinden yararlanabiliyor. Red’liler ayrıca, Budget araç kiralamada 40 indirim kazanıyor. Red’liler, Tatilbudur.com üzerinden yapılan ve seçili otellerde geçerli rezervasyonlarda da 5 indirimden yararlanabiliyor. Vodafone Red, sunduğu yaz ayrıcalıklarıyla kişi başına yaklaşık 1.500 TL’ye varan fayda sağlıyor.

 

Vodafone Red’in yaz ayrıcalıklarını değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 

 

“Yaptığımız araştırmalara göre, pandemi sonrası müşteriler kendilerini daha değerli hissetmek ve kullandıkları markanın yanlarında olduğunu bilmek istiyor. Diğer yandan, akıllı harcama yaptığını bilmek de müşterilerimiz için çok önemli. Bu doğrultuda, markaların bireylerin günlük ihtiyaç alanlarını adresleyen faydalar ve anlık kazanımlar sunması önem kazanıyor. Biz de pandemi sonrası müşterilerimizin bu içgörülerine göre Red dünyamızı baştan aşağı yeniledik ve yeni marka söylemimizi ‘Vodafone Red Ayrıcalıklarla Dolu’ olarak belirledik. Bu kapsamda, her yaz olduğu gibi bu yaz mevsiminde de müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını eksiksiz karşılarken, yaz tatilinin keyfini en iyi şekilde çıkarmalarını sağlayacak ayrıcalıklar sunuyoruz. Red yaz ayrıcalıklarıyla kişi başına yaklaşık 1.500 TL’ye varan fayda sağlıyoruz. Red'lilere hem kendilerini özel ve öncelikli hissettirecek, hem de yaşam tarzlarına uyan ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

 

Yurtdışı dolaşımda ayrıcalık

 

Red’lilere yurtdışı seyahatlerinde önemli roaming (dolaşım) ayrıcalıkları da sağlanıyor. Seçili tarifelerde olan Red'liler, 65 ülkede 4 gün boyunca ek ücret ödemiyor ve yurtiçi tarifelerini kullanır gibi seyahat edebiliyor. Red'liler, 23 Vodafone ülkesini ayda 120 dakika ücretsiz arayabiliyor. Uluslararası dolaşım hizmetinin kapsamını tüm Avrupa’yı da dahil ederek 131 ülkeye çıkarmaya hazırlanan Vodafone, Türkiye’de en geniş dolaşım ülke kapsamasına sahip operatör olmayı hedefliyor.

 

12 ay ücretsiz Piri üyeliği

 

Vodafone Red müşterileri, dijital rehber Piri üyeliğiyle farklı coğrafyaları, kültürleri ve sanat eserlerini keşfedebilecekleri binlerce sesli tura 12 ay boyunca ücretsiz erişebiliyor. Böylece Red’liler seyahatte sınır tanımıyor.

 

Her Şey Yanımda avantajları

 

Red’lilere Her Şey Yanımda’da tüm ürünlerde geçerli 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim sağlanıyor. Red’liler ayrıca, JBL Clip 4 Bluetooth hoparlöre tarifelerine ek ayda 104 TL yerine sadece 91 TL’ye sahip olabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknoloji - 9:20 am A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  TOBB İle Mesleki Eğitim
  Tobb İle Mesleki Eğitim Merkezleri Alanında İş Birliği Mesleki Eğitim Merkezleri İş Birliği Protokolü, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen törenle imzalandı. Kapsama alınan oda ve borsa üyesi işletmelerle mesleki eğitim merkezlerinin eşleştirilmesine yönelik protokolün imza töreninde konuşan Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, mesleki […]
 • 02
 • 03
  Karşıyaka’da Aşure Buluşması
  Karşıyaka Belediyesi’nin geleneksel Aşure Günü etkinliği, Bahçelievler Sancar Maruflu Sivil Toplum Yerleşkesi’nde yoğun katılımla gerçekleşti.
 • 04
  Bağcılarlı sporcular İslami Dayanışma Oyunları’na damga vurdu
  İlk üç sıra Bağcılar’ın oldu Konya’da düzenlenen ve 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun katıldığı 5.
 • 05
  Bingöl Müteahitler Birliğinden Ortak Açıklama
  Bingöl Müteahhtitler Birliği Başkanı Murat Bürlükkara ve Başkan yardımcıları Muhittin Bukan,Metin Günay’dan Ortak basın açıklaması Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bingöl’de de inşaat maliyetleri yükseldi. Artan maaliyetler üstünde kentte satılan konutlar çok sayıda ev hayali ile kalan yurttaşın hayal kırıklığına uğramasına sebep oldu. Bu konularda bir değelendirme yapan Bingöl Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bürlükkara yaptığı açıklama […]
 • 06
  Kral Şakir Aydın Tekstil Park’ta Çocuklarla Buluştu
  Aydın Büyükşehir Belediyesi, Tekstil Park’ta her gün binlerce Aydınlının bir araya geldiği etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.
 • 07
  Zeytinli Rock Festivali yasaklandı
  Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığı, Zeytinli Rock Festivali’ni ‘kamu güvenliği ve sağlığı, toplumun huzuru, çevrenin korunması’ bahanesiyle yasakladı. Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığı, 17-21 Ağustos 2022 tarihlerinde yapılması planlanan ve biletleri günler öncesinden satışa çıkan Zeytinli Rock Festivali’ni yasakladı. Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş imzasıyla yayınlanan yasak kararında, “Vatandaşlarımız tarafından yapılan yoğun şikâyet ve yakınmalar göz önüne alınarak, kamu güvenliği ve […]
 • 08
  Aydın Büyükşehir Belediyesi Vatandaşlara Aşure İkram Etti
  Aydın Büyükşehir Belediyesi, Muharrem ayıyla birlikte her yıl geleneksel olarak yaptığı aşure ikramlarını, bu yıl da Aydın’ın tüm ilçelerinde gerçekleştiriyor.