26° Parçalı az bulutlu

Vodafone’a Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde 7 Ödül Birden

Vodafone, kurumların müşteri deneyimi alanındaki projelerinin başarısını değerlendiren ve bu alanda önde gelen ödül programları arasında yer alan Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde 4 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz olmak toplam 7 ödüle birden layık görüldü.
Teknoloji - Haziran 14, 2022 12:00 pm A A

Vodafone, kurumların müşteri deneyimi alanındaki projelerinin başarısını değerlendiren ve bu alanda önde gelen ödül programları arasında yer alan Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde 4 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz olmak toplam 7 ödüle birden layık görüldü. Vodafone, bu sonuçla Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde en çok ödül alan şirket oldu.

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Vodafone, uluslararası arenada 2008’den bu yana müşteri deneyimi yarışmaları düzenleyen Awards International’ın Türkiye’de bu yıl ikincisini düzenlediği Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde (TCXA’22) 4 Altın, 2 Gümüş ve 1 Bronz olmak toplam 7 ödüle birden layık görüldü. Vodafone, bu sonuçla Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde en çok ödül alan şirket oldu.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 

 

“Vodafone Türkiye olarak, müşteri deneyimimizi derinleştirmeye yönelik çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. #BirlikteMümkün marka söylemimizden aldığımız ilhamı, Müşteri Deneyimi stratejimizle harmanlayarak  müşterilerimizle olan her temas noktamızda onlara içten, çözüm odaklı ve destekleyici bir şekilde eşlik ederek güvenilir yol arkadaşları olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizde büyük bir özveriyle hayata geçirdiğimiz projelerin ödüle layık görülmesi bizi ayrıca gururlandırdı. Kurumların müşteri deneyimi alanındaki projelerini değerlendiren prestijli ödül programlarından Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde ödül aldığımız kategorilerin, bu yıl özellikle odaklandığımız alanlar olan ‘En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi’, ‘Müşteri Merkezli Kültür’, ‘Çalışan Güdümlü Müşteri Deneyimi’, ‘Dijital-Perakende Kanal Entegrasyonu’, ‘En İyi Müşteri Deneyimi Ölçümlemesi’ başta olmak üzere bir şirketin müşteri deneyimi odaklı dönüşümünün olmazsa olmaz başlıklarında olması bizim için mutluluk vericiydi. Hayata geçirdiğimiz bu müşteri odaklı inisiyatiflerin müşteri memnuniyeti ve tavsiye oranlarımıza ek olarak bu gibi ödüllerle de taçlanması, bize hem doğru yolda olduğumuzu gösteriyor, hem de daha fazlasını yapmak yolunda motive ediyor. Bu projelerde emeği geçen, yaptığı işlerin kalbine hep müşterilerimizi koyan tüm Vodafone ekiplerine ve Vodafone’un hizmet kalitesine güvenen tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum. Vodafone olarak, müşterilerimizin gönlünü kazanma yolunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

 

27 kategoride 145 proje

 

Kurumların müşteri deneyimi alanındaki projelerinin başarısını değerlendiren Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde bu yıl 27 kategoride 45 şirketten 145 proje yarıştı. Vodafone Türkiye, geçen yıl başlattığı müşteri deneyimi dönüşüm programı Mutlu MüşteriM Programı ile “En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi” ve “Çalışan Güdümlü Müşteri Deneyimi” kategorilerinde Altın, “Müşteri Merkezli Kültür” kategorisinde ise Gümüş ödülü kucakladı. Diğer yandan, TOBi dijital asistan yetkinliğiyle aşım kontrolünü müşteriye vererek daha da müşteri odaklı hale gelen Vodafone Süper Uyumlu tarifesi “En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde Altın ödülün sahibi oldu. Vodafone’un kurumiçi yetkinliklerden başlayarak çevikleştirdiği ölçüm teknikleri “En İyi Müşteri Deneyimi Ölçümlemesi” kategorisinde Altın, çeşitli kanallardan akan müşteri içgörülerini aksiyona çevirme metotları ise “En İyi İçgörü Kullanımı” kategorisinde Gümüş ödül aldı. Vodafone, perakende ve dijital kanalların birbiriyle etkileşerek sunduğu bütüncül kanallı ve uzman çözümlü hizmetlerle ise “En İyi Müşteri Hizmeti” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknoloji - 12:00 pm A A
BENZER HABERLER

SON HABERLER

 • 01
  Ferhat Aydoğan’dan Osman Baylaz’a Ziyaret
  Türkiye’nin tanınmış iş adamlarından Zaza lakabı ile tanınan aslen Bingöl’lü olan Osman Baylaz’ı Gazeteci Ferhat Aydoğan Ankara’da ziyaret etti. OSMAN BAYLAZ KİMDİR..! Bingöl merkez Mazrafaki’de, iyi bir siyasetçi, kabul gören bir kanaat önderi ve garip gurebanın koruyucusu bir babanın oğlu olarak dünyaya gözlerini açtığında tarih, 1972’ydi. 1980 darbesinde henüz çocuktu ve zorlu geçen çocukluğunda ilkokulu […]
 • 02
  İznik Belediye Başkanlığı tarafından çalışmaları yürütülen Kütüphane ve Gençlik Merkezi açıldı
  Selçuk Mahallesi Kılıçaslan caddesi üzerinde bulunan eski polis lojmanlarının bulunduğu alanda evlerinin yıkımın ardından kazı çalışmaları gerçekleştirildi.
 • 03
  Saray Belediyesi parkları renklendiriyor
  Saray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe merkezinde bulunan havuz ve parklara renk katıyor.
 • 04
  Aydın Büyükşehir Belediyesi Didim’de Yolları Yeniliyor
  Kentin birçok noktasında eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi, sürücüler ve yayalar için güvenli ve konforlu yollar oluşturmaya devam ediyor.
 • 05
  Van Gölü’ndeki Dip Çamuru Temizliği Devam Ediyor
  Van Büyükşehir Belediyesi, Van Gölü'nü kirlilikten arındırmak amacıyla başlattığı balçık ve dip çamuru temizlik çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor.
 • 06
  Beko: Her yıl 100’e yakın çocuk iş cinayetlerinde ölüyor.
  Çocuk işçilerin ölümüne neden olanların kalbi kurusun!   TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülen Devlet Memurları Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifiyle ilgili söz alan CHP İzmir Milletvekili Kani Beko ‘İşçi sağlığı ve iş güvenliği tedbirlerini almadığınız için iktidarınız boyunca her yıl 2 bine yakın işçi arkadaşımız hayatını, maalesef kaybetti, kaybetmeye devam ediyor.
 • 07
  Aliağa’da Kurbanlıklar Alıcılarını Bekliyor
  Kurban Bayramına kısa bir süre kala Aliağa'da kurulan kurban pazarı, satıcılar ile alıcıları bir araya getiriyor.
 • 08
  Yangınlar Sadece Ormanlara Değil, Yaban Hayatına da Zarar Veriyor
  Marmaris’te başlayan ve Bördübet Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’na da yayılan orman yangını sonrasında yaban hayatı uzmanı Ahmet Emre Kütükçü, “Orman Yangınları Sırasında Yaban Hayvanları İçin Tahliye Planı Yapılsın,   İlkyardım Merkezleri Kurulsun” talebiyle change adresinde bir imza kampanyası başlattı ve kampanyaya 10 binin üstünde imza atıldı.