16° Parçalı bulutlu

Watsons’ın Renkli Dünyası WBus Watsons Minibüsü ile Üniversitelilerin Yanında!

Watsons’ın renkli ve enerji dolu dünyası mağazaları, Watsons.
Gündem - Kasım 11, 2021 12:11 pm A A

Watsons’ın renkli ve enerji dolu dünyası mağazaları, Watsons.com ve Watsons Mobil Uygulması’ndan sonra şimdi WBus Watsons Minibüsü ile yollarda!

 

Watsons Türkiye, uzun bir aranın ardından yüz yüze eğitime başlayan üniversite öğrencilerine hem hoşgeldin demek hem de bir araya gelmek için yeni gözbebeği WBus Watsons Minibüsü ile İstanbulda'ki üniversiteleri kapsayan bir roadshow planladı. Watsons'ın renkli ve enerji dolu dünyasını gençlerin oldukları her an her yere taşımayı amaçlayan WBus, Watsons’ın deneyim dolu dünyasını üniversitelere taşıdı. İlk roadshow’u 2 gün süren WBus, ilk gününde İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan İstanbul Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi kampüslerinin bulunduğu Fatih, Balat, Beşiktaş, Ortaköy, Şişli bölgelerini gezerken, ikinci gününde Anadolu Yakası’na geçerek Marmara Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Acıbadem Üniversitesi kampüslerinin bulunduğu Kadıköy, Göztepe ve Ataşehir bölgelerini turlayarak üniversitelilerle bir araya geldi. 

 

2 gün boyunca yapılan ve gençler tarafından büyük ilgi gören bu turda içinde pandemi döneminde üniversite öğrencilerinin kampüslerinde sosyalleşirken ihtiyaçları olabilecek Watsons markalı ıslak&kuru mendil, kolonya ve yüz maskesinden oluşan 3.500 hijyen kiti dağıtıldı. Dağıtılan hijyen kitlerine ek olarak üniversitelilerin alışveriş deneyimlerine tat katmak için gençlerin ilk alışveriş tercihi Watsons Mobil Uygulaması’nda geçerli “50TL alışverişe 25TL” indirim kuponu verildi. 

İlk roadshow’u 2 gün süren ve turlarına hız kesmeden devam edecek olan WBus İstanbul dışındaki gençleri elbette unutmadı! “Askıda Ne Var” platformu iş birliğiyle #GenclikYasamPuanı projesine destek olarak askıya 50 adet hijyen kiti bıraktı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündem - 12:11 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  Dynabook’tan Gelişmiş Akıllı Gözlük Çözümü: Dynaedge de200
  Birbirine uzak konumlarda çalışanlar için dijital dönüşümü mümkün kılan Dynabook’un LTE bağlantı seçeneğine sahip yeni akıllı gözlük çözümü dynaEdge DE200 tanıtıldı.
 • 02
  Schneider Electric, yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericileri gururla sunar
  Daha hızlı ve kolay kurulum  Tüm uygulamalarda yüksek kontak güvenilirliği için 5mA’in yanı sıra 1mA kapasiteli  yardımcı kontak seçeneği  Sağlam ve verimli bir motor yönetim çözümü  Enerji yönetimi ve otomasyonu alanında global uzman Schneider Electric™, yeni nesil TeSys Deca Serisi motor yolvericilerini piyasaya sürüyor.
 • 03
  Türkiye’nin önemli yapıları, Panasonic Life Solutions Türkiye ile korunuyor
  Yangın algılama çözümlerindeki deneyimi ile Panasonic Life Solutions Türkiye, dünyanın en büyük müzeleri arasında yer alan İstanbul Arkeoloji Müzesi’nden Türkiye’nin aydınlık öğrencilerinin yetiştiği Galatasaray Üniversitesi’ne kadar birçok önemli yapının güvenliğini sağlıyor.
 • 04
  Türk Kızılay Mobil Kan Bağışı Uygulamasıyla Bağışçılara Kolaylık
  Ülkemizin kan ihtiyacını hayırsever kan bağışçılarının destekleriyle karşılayan Kızılay, geliştirdiği Türk Kızılay Mobil Kan Bağışı uygulamasıyla da IOS ve Android platformlarında vatandaşlara kolaylık sağlıyor.
 • 05
  Tencent Games, Yeni Global Oyun Markası Level Infinite’i Tanıttı
  Tencent Games, tüm dünyada oyun severlere yüksek kalitede oyunlar sunmak üzere hayata geçirdiği yeni oyun markası Level Infinite’i tanıttı.
 • 06
  Uluslararası operasyonları yeniden düzenleyen Mastercard
  Uluslararası operasyonları yeniden düzenleyen Mastercard;  Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki varlığını daha da geliştiriyor, genişletiyor ve büyütüyor   •  Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EEMEA) bölgesi, Mastercard'ın küresel olarak faaliyet gösterdiği 210 pazarın 81'ini kapsayacak şekilde yeniden düzenleniyor • Yeni oluşturulan Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu (Türkiye ve BDT) bölgesi, yüksek büyüme hızına sahip 12 pazarı bir araya getiriyor • Yasemin Bedir, Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu (T&BDT) Bölge Başkanı olarak atandı • Dimitrios Dosis, Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EEMEA) Başkanı seçildi • Ortadoğu ve Afrika'dan Sorumlu Başkan Raghu Malhotra, Uluslararası Pazarlar Eş Başkanı olarak atandı   Mastercard; Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'daki varlığını daha ileriye taşımak, uzun vadeli büyüme ve yenilenme yolculuğunu geliştirmek için hayata geçirilen bir dizi yönetici değişikliklerini duyurdu.
 • 07
  Cisco Araştırması: En Gerekli 5 Veri Odaklı Güvenlik Hamlesi
  Bulut tabanlı modern bilişim sistemlerine sahip güvenlik ekipleri iki kat daha güncel teknolojiyle iş temposunu daha iyi koruyor.
 • 08
  OPPO, Orta ve Doğu Avrupa’da Rekor Büyüme Elde Etti
  Canalys raporuna göre 2021'in üçüncü çeyreğinde Avrupa'da bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 45 büyüme elde eden OPPO, Polonya, Türkiye ve Ukrayna'da ilk kez ilk üç marka arasında yer aldı.