Yelkenli ve Uçurtma Sörfünün Eğlencesi Fast&FunBox Ekranlarında

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan aksiyon dolu adrenalin spor kanalı Fast&Funbox HD, otomobil yarışları, motokros, sörf, snowboard, skateboad, wakeboard, kaya tırmanışı, bisiklet motokros (BMX), serbest stil motokros (FMX), paraşüt, kaykay, serbest koşu, base jumping ve çok daha fazlasını sunuyor.
Spor - Ağustos 23, 2021 6:40 pm A A

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan aksiyon dolu adrenalin spor kanalı Fast&Funbox HD, otomobil yarışları, motokros, sörf, snowboard, skateboad, wakeboard, kaya tırmanışı, bisiklet motokros (BMX), serbest stil motokros (FMX), paraşüt, kaykay, serbest koşu, base jumping ve çok daha fazlasını sunuyor.

Ağustos ayında yelken sporunun en hızlı yarışları, denizde yaşanan spor ve heyecan dolu anlar, ilginç yapımlarla ekranlara Fast&Funbox HD ekranlarına geliyor.

Hız Katamaranları GC32 2019 Bölüm 1 (Speed Catamarans GC32 2019 Ep 1)  – 25 Ağustos Çarşamba – Saat: 15:00

GC32 katamaranlar, yelken dünyasında hız ve rekabet kavramlarını yeni baştan tanımladılar. İlk çıkışlarını 2014'te yapan bu eşsiz katamaranlar, 2015'te ilk kez katıldıkları Avrupa Elemesi'nde ortalığı birbirine kattı. Amerika Kupası'nın en başarılı yelkencilerinin yarıştığı GC32 serisi, İtalya, İspanya ve Fransa'da beş ana noktada bizlere yüksek performanslar seyrettirecek. Deniz üzerinde uçmaya hazır olun!

Tokyo'ya Deniz Yolculuğu 2019/2020, Bölüm 1 (Sailing to Tokyo 2019/2020 Ep 1)  – 29 Ağustos Pazar – Saat: 11:30

Bu programda kendini yelkenciliğe adanmış, Tokyo'ya yelken açarak uzun bir yolculuğa çıkmış ve Olimpiyatlarda tarih yazmayı hayal eden sporcuların kariyerleri konu alınıyor.

Rüzgar Ustaları 2019/2020, Bölüm 1 (Kite Masters 2019/2020, Ep 1)  – 30 Ağustos Pazartesi – Saat: 00:30

Rüzgar Ustaları, aksiyon sporu uçurtma sörfünün ilham verici dünyasından en güncel haberlerin ekrana geldiği yeni bir seri.  İster dünyayı bir fırtına gibi dolaşan bir uçurtma sörfçüsü olun, ister bunu bir hobi olarak takip edin, ya da sadece ilginizi çektiği ya da uçurtma sörfü yapmak istediğiniz için izleyin, Rüzgar Ustaları programından büyük keyif alacaksınız. Rüzgar Ustaları, uçurtma sörfünün serbest yarışının, hafta sonu eğlencesi ve profesyonel sörfçüleri içeren çok sayıda farklı disiplinini ayrı ayrı  takip ediyor ve dünyanın her yerinden en iyilerini ekranlarınıza taşıyor.

Fast&FunBox izlemek isteyen adrenalin tutkunları, seçkin TV platformları Vodafone TV kanal 79, D-Smart Kanal 71 ve KabloTV Kanal 231 üzerinden ulaşılabiliyor. Fast&FunBox içeriklerine ayrıca, www.filmbox.com websitesi üzerinden bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, Fast&FunBox'un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan keyifli filmlerin adresi FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve gibi farklı türlerde içerik sunuyor. FilmBox Extra, ağırlıklı olarak aksiyon ve gerilim türü filmleri ekranlara getiriyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Spor - 6:40 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER