16° Parçalı bulutlu

Zyxel’den küçük işletmelere ve ev kullanıcılarına Nebula destekli yeni GS1915 Serisi

Zyxel'in yeni GS1915 serisi; küçük işletmeler ile ev kullanıcılarına ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir çözüm sunarak, ağ yönetimi zorluklarını basitleştiriyor, merkezileştiriyor ve kontrol altına alınmasını sağlıyor.
Teknoloji - Nisan 6, 2022 10:45 am A A

Zyxel'in yeni GS1915 serisi; küçük işletmeler ile ev kullanıcılarına ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir çözüm sunarak, ağ yönetimi zorluklarını basitleştiriyor, merkezileştiriyor ve kontrol altına alınmasını sağlıyor.

 

Güvenli ve bulut destekli ağ çözümleri lideri Zyxel Networks, kompakt ve uygun fiyatlı bulut tabanlı GS1915 serisi, 8 port'lu PoE ve PoE olmayan switch'lerini piyasaya sürdü. Nebula ekosistemine yapılan bu son ekleme sayesinde işletmeler; Nebula mobil uygulaması aracılığıyla dakikalar içinde gelişmiş ağ bağlantısı, güvenlik ve sorunsuz çoklu cihaz yönetiminin tüm avantajlarına kavuşuyor. 

 

Zahmetsiz kurulumu ve kullanım kolaylığı sayesinde GS1915, küçük işletmeler ve ev kullanıcılarına özel bir BT ekibine ihtiyaç duymadan ağ performanslarını iyileştirme avantajı kazandırıyor.

 

Çevik ağlar, kolayca yönetilir

Startup'lar, küçük işletmeler ve ev kullanıcıları, Zyxel Network'ün “Just Connect” çözümlerine yapılan en son eklemeden yararlanabiliyor. Nebula ekosisteminin en son üyesi olan GS1915, Nebula mobil uygulaması aracılığıyla basit, hızlı kurulum süreci ve kullanım kolaylığı dahil olmak üzere müşteri ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmiş bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar platforma yeni cihazlar ekleyebiliyor, ağ durumuna genel bakışı kontrol edebiliyor, ağlarını uzaktan kontrol edebiliyor ve yetkisiz istemcileri her yerde ve her zaman engelleyebiliyor.

 

Tüm Nebula özellikli yüksek performanslı ürünlerle uyumlu olan GS1915 serisi, kullanıcılar için oldukça etkili ve düşük maliyetli bir seçenek sunuyor. Bireysel kullanıcılar, gerçek zamanlı ağ bilgilerine erişerek, switch'lerini, kablosuz access point’lerini, güvenlik duvarlarını ve 5G/LTE mobil yönlendiricilerini merkezi ve uzaktan yöneterek birleşik ve basit bir ağ deneyiminin keyfini sürüyor.

 

Günlük işleri kolaylaştırıyor

Hızlı, istikrarlı ve güvenli bağlantılara sahip olmayı; geniş bütçelere ve özel BT ekiplerine sahip büyük işletmelerin lüksü olmaktan çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen VP of Zyxel's Networking Business Unit Crowley Wu’ya göre; Switch ve Nebula portföyünün genişletilmesi, Zyxel’in küçük işletmelere ve bireysel tüketicilere olan bağlılığının bir işareti. Kullanıcıların bu sayede, hazır olduklarında donanım değiştirmeden ağlarını ölçeklendirmeleri ve buluta geçiş yapmaları mümkün olduğunu söyleyen Crowley Wu, “bazı stresleri ortadan kaldırarak ve ağ bağlantısını daha basit hale getirerek kullanıcılar, ihtiyaç duydukları ve en iyi yaptıkları şeye, yani işlerini yürütmeye odaklanabiliyor.” dedi.

 

Yeni PoE modeli GS1915-8EP, tam 8 port’lu PoE+ ile birlikte geliyor ve evlerde ve küçük işletmelerde birden fazla AP ve kamera kurmak için ideal olan 60W güç bütçesini destekliyor. Nebula Uygulaması ile uzaktayken bile, normal olmayan bir kamerayı kapatıp açarak yönetmek veya sıfırlamak kolay hale geliyor.

 

GS1915 serisi switchler'inin ön panellerindeki sezgisel LED göstergeler kullanıcıların, switch durumunu anında kontrol etmelerini kolaylaştırıyor. Fansız tasarlanan switch'ler sessiz çalışıyor ve fan seslerini bozmadan her türlü çalışma ortamına mükemmel şekilde uyum sağlıyor.

 

Zyxel Networks ayrıca 10G fiber switch XS1930-12F'nin yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Switch ve Nebula portföyüne yapılan bu son ekleme, müşterilere ölçeklendirme planlarında, bulut geçişlerinde ve hibrit çalışma dünyasında gezinmede daha da fazla esneklik sağlayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Teknoloji - 10:45 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON HABERLER

 • 01
  İletişim Başkanı Altun’dan “İsveç, NATO’ya katılmak için Türkiye’nin endişelerini gidermek zorunda” mesajı
  İletişim Başkanı Altun: “Terör örgütleri konusunda yeterince kararlı bir pozisyon alamamış ülkelerin üyeliğine olumlu yaklaşılması düşünülemez.” Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsveç’te yayımlanan Expressen gazetesinde kaleme aldığı makalede, İsveç’in NATO üyeliğine ilişkin değerlendirmelerde bulundu: “İsveç’in NATO’ya katılımı, Türkiye’nin bu haklı endişeleri giderilmediği müddetçe mümkün olmayacaktır. Bir saldırı durumunda NATO’nun en büyük ikinci ordusunun sizleri savunmasını […]
 • 02
  Hekim Göçü ! (Özel Haber)
  Hekim Göçü ! Haklarını alamadıkları gerekçesiyle 17-18 Mayıs tarihlerinde iş bırakan hekimler, ülkede gündeminin birinci sırasına yerleşti. Twitter #SağlıkÇöktüDoktorGöçtü etiketi ile yıkıldı !  Hekimlerin ve sağlık personelinin başlattığı eylem süreci devam ederken, kamudan istifa eden ve yurt dışına giden hekim sayısı da her geçen gün artıyor ! İşte hekim hakları ile ilgili atılan twitler Şehirler arası […]
 • 03
  CHP’den SADAT Önergesi: “Kamu Kurumlarıyla İlişkileri Açıklığa Kavuşmalı”
  Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Engin Özkoç, SADAT’ın faaliyetlerinin araştırılması ve seçim güvenliğini sağlayacak önlemlerin belirlenmesi için TBMM’de araştırma komisyonu kurulmasını istedi. Araştırma önergesinin gerekçesinde, “Suriye’deki iç savaş ve iç karışıklık sürecinde ve bu ülkeden Türkiye’ye yaşanan sığınmacı akınında büyük rol oynadığı belirtilen bu şirketle, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, Cumhurbaşkanlığı’nın, Genelkurmay Başkanlığı’nın, […]
 • 04
  CHP Lideri Kılıçdaroğlu: “Erdoğan, ‘SADAT’la Alakam Yok’ Demişsin; Tanıştırayım, Solundaki 6. Kişi SADAT’ın Kurucusu”
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Erdoğan ‘SADAT ile alakam yok’ demişsin. Tanıştırayım, devlet sırlarının konuşulduğu toplantıda solundaki 6. kişi SADAT’ın kurucusu…” dedi. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü TBMM grup toplantısında; “SADAT’ın yöneticileriyle yakından uzaktan hiçbir alakam olmadığı halde bunu bizim kullandığımız darbeci bir oluşum olduğunu söyleyecek kadar bu başkan terbiyesizleşiyor” diye konuştu. Bunun […]
 • 05
  Burhaniye Müzesi Büyük İlgi Gördü
  18 Mayıs Müzeler günü dolayısıyla Burhaniye Belediyesi Kuvva-i Milliye Kültür müzesi ziyaretçi akınına uğradı.
 • 06
 • 07
  ‘Suveyda’ Filmi Ücretsiz Halk Gösteriminde İzleyicisiyle Buluştu
  Nevşehir Belediyesi, 1930'lu yıllarda hafız olmaya çalışan bir çocuğun gözünden Türkiye'nin bir döneminde yaşananları ele alındığı Suveyda Filmi’ni, Nevşehirlilerle buluşturdu.
 • 08
  Prof. Dr. Türkan Saylan Ölümsüzlüğünün 13. Yılında Mezarı Başında Anıldı
  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)’nin Unutulmaz Genel Başkanı Prof.